LOAD BALANCER

ОБЛАДНАННЯ F5 NETWORKS BIG-IP LOCAL TRAFFIC MANAGER

F5 Networks BIG-IP Local Traffic Manager – перетворює вашу мережу в динамічну інфраструктуру для надання додатків. Він виконує роль повного посередника між користувачами і сервером додатків, створюючи рівень абстракції для захисту, оптимізації та балансування навантаження трафіку. Таким чином, ви отримуєте необхідний рівень гнучкості і управління, який полегшує додавання додатків і серверів, що виключає можливість простою, та підвищує продуктивність.

BIG-IP LTM – це повний проксі між користувачами і серверами додатків, що забезпечує безпеку, оптимізацію трафіку і балансування його навантаження.

Основні переваги:

 1. Простота розгортання і гарантована доступність.
 2. Можливість управління наданням додатків.
 3. Прискорення і оптимізація роботи додатків: інтелектуальне розподіл, компресія, гнучке управлінь QoS L7, TCP Express, iSession.
 4. Забезпечення безпеки додатків, мережі і даних: Приховування ресурсів і помилок сервісів, вибіркове шифрування, шифрування cookies, аналіз аномалій по протоколам, можливості брандмауера і інші функції.
 5. Зниження навантаження на сервери: перетворення контенту, OneConnect, швидке кешування, прискорення роботи і розвантаження SSL, формування черги з’єднань ТСР та інші техології
 6. Простота конфігурації і управління: шаблони конфігурації iApp, Корельована статистика по додатках, кластеризація обладнання та синхронізація конфігурацій, адміністративні домени.

Комплексне балансування навантаження:

До складу BIG-IP LTM входять засоби статичного та динамічного балансування навантаження, такі як Dynamic Ratio (динамічна пропорція), Least Connections (мінімальна кількість з’єднань) і Observed Load Balancing (балансування навантаження за спостереженнями), при цьому є можливість динамічно відстежувати рівень продуктивності серверів у групі. Такім чином, за рахунок того, що завжди вибираються найкращі ресурси, досягаються найвища продуктивність і масштабованість.

Контроль стану додатків:

У BIG-IP LTM є досконалі засоби контролю, що стежать за доступністю пристроїв, додатків і контенту. До складу цих засобів входять спеціалізовані монітори для різних додатків (включаючи різні сервера додатків, SQL, SIP, LDAP, RADIUS, Diameter, XML / SOAP, RTSP, SASP, SMB і багато інших), а також замовлені монітори, які перевіряють контент і симулюють виклики додатків.

Висока доступність і забезпечення транзакцій:

Кластеризація послуг пристроїв (Device Service Clustering) забезпечує гнучке масштабування високою доступністю і синхронізацію конфігурації трафіку активних і діючих програм між активними і резервними пристроями. При цьому конфігурація активний / резервний – це не1: 1, а N: 1, тобто навантаження додатків розподіляється на стільки активних пристроїв, скільки їх потрібно в залежності від накладених ресурсами обмежень і доступності ресурсів, тобто забезпечується істинно горизонтальне масштабування. Застосування BIG-IP LTM забезпечує перемикання системи при відмові меньш ніж за секунду і повне віддзеркалення з’єднань. Завдяки цьому досягається виключно висока доступність рішення при будь-якій відмові системи, сервера або програми. BIG-IP LTM здатний проводити попереджувальні перевірки і реагувати на будь-які помилки в роботі сервера або програми.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ОБЛАДНАННЯ F5 NETWORKS BIG-IP LOCAL TRAFFIC MANAGER

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені