WAF - Web Application Firewall

F5 BIG-IP APPLICATION SECURITY MANAGER – ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ВЕБ-ДОДАТКІВ

F5 BIG-IP Application Security Manager – є високопродуктивним фаєрволом рівня додатків (Web Application Firewall, WAF), який забезпечить високий рівень безпеки ваших додатків. Глибокий аналіз трафіку додатків дозволяє відобразити найскладніші DoS і DDoS атаки. BIG-IP ASM забезпечує відповідність основним світовим стандартам безпеки (напр., PCI DSS, HIPPA та ін.). І все це на базі однієї платформи.

Основні переваги:

 • Безпека веб додатків, що не вимагає зміни їх коду
 • Комплексне рішення відображення DDoS атак
 • Повна звітність про події, логування
 • Висока продуктивність і гнучкість
 • Відповідність світовим стандартам безпеки (напр., PCI DSS, HIPPA)
 • Зменшення капітальних витрат.

Безпека додатків

BIG-IP ASM дозволить забезпечити безпеку сервісів компанії, детально аналізуючи трафік додатків на більш високому рівні, тобто він робить аналіз таких запитів, як HTTP / S, SQL, JSON та ін. Такий підхід дозволить виявити аномальні і шкідливі запити до додатка і запобігти атакам XSS, hijacking, SQL injection та ін. Слід також згадати, що в даному випадку запити від зловмисника до додатка не пропускаються, що дозволяє зменшити навантаження на сервера і забезпечити безпеку додатків, яка потребує зміни самого їх коду (напр., веб ресурсу).

Захист від DDoS

BIG-IP ASM також дозволить забезпечити захист від DDoS атак, що дозволить зберегти працездатність додатків і продуктивність їх роботи, а отже дозволить уникнути фінансових збитків і втрати репутації компанії. Механізми DDoS захисту, реалізовані в BIG-IP ASM, дозволяють відобразити такі DDoS атаки, як HTTP flood, Slowris, SSL renegotiation тощо.

Регулярне оновлення сигнатур атак

BIG-IP ASM щодня завантажує з сервісу F5 сигнатури атак на додатки, що дозволяє компанії мінімізувати ризики від нових атак на сервіси.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну F5 BIG-IP APPLICATION SECURITY MANAGER – ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ВЕБ-ДОДАТКІВ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені