Evoko – шведська компанія, яка спеціалізується на розробці передових рішень для ефективного проведення зустрічей і переговорів. Вона відома своїми функціональними продуктами, які містять у собі новітні технології та високоякісні матеріали. Однією з ключових переваг рішень Evoko є використання запатентованих технологій обробки звуку, які забезпечують якісне звучання та комфортне ведення нарад.

Evoko пропонує широкий спектр рішень, включаючи конференц-системи, цифрові інформаційні дисплеї та інші продукти, спрямовані на оптимізацію проведення зустрічей і підвищення продуктивності бізнес-процесів.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Відома в усьому світі шведська компанія Evoko успішно працює над оптимізацією процесів організації та проведення ділових переговорів, зустрічей, конференцій. Особливою популярністю в переліку її IT-продуктів користуються системи для автоматизації управління простором офісу.

  Яке обладнання пропонує компанія Evoko
  для конференц-залів

  Виробник пропонує дві найефективніші та найзручніші в експлуатації конференц-системи Evoko, які дають змогу автоматизувати процес бронювання окремих приміщень офісу для різних заходів:

  • Naso. Це компактна панель із сенсорним дисплеєм і 3-ма режимами підсвічування, яка реалізує функцію диспетчера кімнат офісу. Функціонал Evoko Naso дає змогу обрати один із 3-х пакетів для керування переговорними, бронювання робочих столів або координації відвідувачів.
  • Liso. Це обладнання в конференц-зал Evoko дає змогу грамотно організувати роботу офісу та співробітників, виключивши накладки та збої в розкладі, ефективно задіявши офісний простір. З системою Evoko Liso можна просто й зручно планувати режими роботи конференц-румів, складати графіки, користуючись календарем, визначати рівні доступу та відповідальності співробітників.

  Обладнання для конференц-залів EVOKO

  Характеристики та переваги обладнання для конференц-залу Evoko

  Сучасне та високотехнологічне обладнання конференц-залу Evoko вирізняється розширеним функціоналом, який дає змогу:

  • ефективно використовувати робочий простір офісу, скоординувати графіки зайнятості окремих приміщень;
  • автоматизувати процес бронювання приміщень і планування робочого часу співробітників;
  • керувати графіками як безпосередньо на дисплеї пристрою, так і віддалено через додатки для гаджетів, комп’ютерів;
  • проаналізувати запити користувачів і скласти статистику для подальшої оптимізації ресурсів компанії;
  • забезпечити безпеку проведення заходів, завдяки опції розпізнавання та реєстрації учасників.

  Чому варто придбати обладнання для конференц-залу Evoko в компанії ITBIZ

  У нас можна замовити і купити обладнання для конференц-залу Evoko з оперативною доставкою та офіційною гарантією виробника. Нас обирають державні та комерційні компанії, які прагнуть ефективно оптимізувати свої робочі процеси, оскільки ITBIZ – це системний інтегратор, який виконує проєкти під ключ. Наші професійні досвідчені фахівці реалізують всі етапи по впровадженню системи бронювання: від збирання та встановлення до запуску в роботу.

  FAQ

  Яка вартість обладнання для конференц-залів Evoko?

  Наша компанія налагодила співпрацю з провідними виробниками IT-продуктів, тому може запропонувати оптимальні ціни своїм клієнтам. Отримати точний розрахунок вартості можна, написавши нам на пошту або зателефонувавши менеджеру.

  Чи потрібне навчання співробітників для роботи з системами бронювання кімнат?

  Простий, але максимально функціональний інтерфейс не вимагає спеціальної підготовки, оскільки освоїти його може співробітник будь-якого рівня, ґрунтуючись на інтуїтивному розумінні.

  Чи можливе попереднє тестування обладнання для конференц-залів Evoko?

  ITBIZ надає таку послугу, що дозволяє оцінити всі переваги впровадження цього рішення.

  Де здійснюється бронювання конференц-залів?

  Виконати необхідні операції можна як безпосередньо на сенсорному дисплеї пристрою, так і в додатках, адаптованих для смартфонів або комп’ютерів.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!