Компанія пропонує сучасні рішення хвильового мультиплексування, як DWDM, так і CWDM, які підійдуть для вирішення задач для операторів та провайдерів. Обладнання DWDM.ME дозволить організувати мережу різного рівня: Core, Metro/Aggregation, Access. DWDM.ME – це високотехнологічне обладнання, яке використовується для організації лінків зі швидкістю передачі 100G/200G/400G по оптичному волокну.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Компанія DWDM.ME виробляє обладнання для хвильового мультиплексування, яке працює на основі технологій DWDM і CWDM та слугує для організації мереж різного рівня та передачі даних через оптичне волокно зі швидкістю до 400G. В асортименті представлені 5U шасі операторського класу, підсилювачі EDFA (волоконні підсилювачі, які працюють на ербієвому волокні), компенсатори дисперсії та інше. Обладнання використовують для вирішення завдань для роботи провайдерів і операторів мережі.

  Яке обладнання виробляє компанія DWDM.ME?

  Компанія випускає декілька видів обладнання:

  • Пристрої для побудови оптичної мережі DWDM-системи, що складаються із цифрових когерентних модулів, сервісних плат, а також 5U, 2U і 1U шасі операторського класу.
  • Компенсатори дисперсії. Таке обладнання не потребує електроживлення. Його основне завдання полягає у виправленні форми сигналів. В більшості випадків його встановлюють в кінці лінії для відновлення форми змінених показників, рідше – на початку лінії.
  • Оптичні трансивери, які виконують декілька функцій: зчитують не скориговані та скориговані помилки введення, передані байти та пакети даних. Також вони визначають температуру модуля, напругу живлення, рівень оптичної потужності.
  • Підсилювачі EDFA. Це складне DWDM-обладнання, яке дає змогу моніторити та керувати кількома параметрами мережі. Серед яких: температура приладу, стан джерел живлення, рівень оптичної потужності на вході та виході.
  • Мультиплексори DWDM і CWDM. Це пасивні пристрої, які використовують для розділення та об’єднання сигналів, які надходять з одного джерела. Додаткові функції включають визначення температури масиву хвилеводів та інше.
  • Патч-корди. Комутаційні шнури для підключення одного пристрою до іншого або до пасивного обладнання.

  ОБЛАДНАННЯ DWDM.ME

  Якщо ви не знаєте, яке обладнання краще обрати – 2U шасі операторського класу або інше – звертайтеся за консультацією до менеджерів нашої компанії. Вони нададуть відповіді на ваші запитання та знайдуть комплексне рішення для ваших задач.

  Особливості та переваги DWDM обладнання

  Головна особливість DWDM – це створення цілої системи типу “точка-точка”, що дає змогу демультиплексувати та мультиплексувати різні сигнали за певним алгоритмом. Така система приймає дані, переводить інформацію на індивідуальну довжину хвилі, потім об’єднує все в один сигнал та відправляє його.

  Система не залежить від бітрейта і протоколу. Завдяки цьому можна передавати будь-які види трафіку з різною швидкістю. Відправлення даних може відбуватися в SDH, IP, Ethernet, ATM, SONET.

  Чому варто купити обладнання DWDM в ITBIZ

  Купити DWDM обладнання в компанії ITBIZ варто з декількох причин:

  • Власна логістична служба, яка дозволяє забезпечувати максимально швидку доставку обладнання. Також завдяки власному підмінному фонду у клієнтів компанії є можливість замінити обладнання на аналогічне.
  • Безкоштовний тест-драйв. Ми пропонуємо протестувати обладнання протягом 14 днів перед покупкою. Проведення такого тестування дозволяє визначити ефективність роботи обладнання та після цього підібрати оптимальний варіант і здійснити покупку.
  • Навчання персоналу. За необхідності наші співробітники навчають і консультують клієнтів про особливості та правила використання обладнання.
  • Швидке вирішення проблем. Менеджери завжди на зв’язку. Вони швидко виїжджають на об’єкт для усунення технічних проблем. Завдяки постійній наявності обладнання на складі можна замінити пристрої, які вийшли з ладу, тим самим забезпечивши безперебійну роботу вашого підприємства.

  ОБЛАДНАННЯ DWDM.ME

  Також наші фахівці роблять гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. ITBIZ – це надійний партнер, який допоможе вам в побудові або модернізації мереж та технічних комплексів.

  FAQ

  У чому особливість технології DWDM?

  Ключовою особливістю технології DWDM є висока щільність розподілу хвиль, яка дає змогу передавати одночасно багато незалежних сигналів на різних довжинах хвиль. Це забезпечує можливість передавати багато даних через один оптоволоконний кабель і ефективно використовувати всі опції волокна.

  Яка швидкість передачі лінків по оптичному волокну?

  Обладнання компанії DWDM.ME допомагає організувати лінки зі швидкістю передачі від 100G до 400G.

  У чому полягають основні переваги технології DWDM?

  Серед основних переваг можна виділити високу пропускну спроможність, передачу великих обсягів даних на далекі відстані та можливість масштабування мережі. Мультиплексування з поділом за довжиною хвиль вирізняється відмовостійкістю та надійністю.

  Які причини помилок в оптичній системі, яка працює на основі технології DWDM?

  Найчастіше зустрічаються хронічна дисперсія, перевантаження на прийомі, наявність шумів. Такі недоліки можна усунути за допомогою встановлення оптичних підсилювачів і компенсаторів.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!