CyberArk – компанія, що займаэться інформаційною безпекою та пропонує привілейований захист облікового запису. Технологія компанії використовується переважно у фінансових послугах, енергетиці, роздрібній торгівлі, охороні здоров’я та державних ринках. За станом на 12 лютого 2020 року CyberArk мав понад 5300 клієнтів, у тому числі понад 50 відсотків Fortune 500 та понад 35 відсотків Global 2000. Штаб-квартира CyberArk знаходиться в Петах-Тіква, Ізраїль, штаб-квартира в США знаходиться в Ньютоні, штат Массачусетс. Компанія також має офіси по всій Америці, в країнах EMEA, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Японії.
CyberArk була заснована в 1999 році Алоном Н. Коеном та нинішнім виконавчим директором Уді Мокаді, підприємцем EY 2014 року, який зібрав групу інженерів безпеки, що впровадили технологію цифрового сховища (патент США 6 356 941). Ця технологія (також відома як мережеве сховище та відома як Цифрове сховище) оточує дані вісьмома рівнями безпеки в межах існуючого периметра мережі, створюючи центральне сховище для обміну та зберігання власних або конфіденційних даних. Digital Vault досі служить основою для привілейованих рішень безпеки CyberArk.

У Вас виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!