CyberArk – компанія, що займається інформаційною безпекою та пропонує привілейований захист облікового запису. Технологія компанії використовується переважно у фінансових послугах, енергетиці, роздрібній торгівлі, охороні здоров’я та державних ринках. За станом на 12 лютого 2020 року CyberArk мав понад 5300 клієнтів, у тому числі понад 50 відсотків Fortune 500 та понад 35 відсотків Global 2000. Штаб-квартира CyberArk знаходиться в Петах-Тіква, Ізраїль, штаб-квартира в США знаходиться в Ньютоні, штат Массачусетс. Компанія також має офіси по всій Америці, в країнах EMEA, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Японії.
CyberArk була заснована в 1999 році Алоном Н. Коеном та нинішнім виконавчим директором Уді Мокаді, підприємцем EY 2014 року, який зібрав групу інженерів безпеки, що впровадили технологію цифрового сховища (патент США 6 356 941). Ця технологія (також відома як мережеве сховище та відома як Цифрове сховище) оточує дані вісьмома рівнями безпеки в межах існуючого периметра мережі, створюючи центральне сховище для обміну та зберігання власних або конфіденційних даних. Digital Vault досі служить основою для привілейованих рішень безпеки CyberArk.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!