DECEPTION TECHNOLOGY - Traps

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ CYBERTRAP PRO

CYBERTRAP Pro – доставляє приманку до кінцевих точок, які зловмисники зазвичай використовують для переміщення по мережі непоміченим. Оскільки приманка налаштована для мережі, зловмисники не можуть відрізнити її від реальних елементів мережі. Як тільки зловмисники використовують один із цих видів приманок і слідують за ним, вони перенаправляються в безпечне середовище, де не можуть завдати шкоди.

CYBERTRAP PRO

Технологія обману для малих та середніх підприємств

CYBERTRAP PRO орієнтована на малі та середні компанії, які не мають можливості виконати повне рішення щодо безпеки, але все ж потребують швидкого виявлення вторгнень. За допомогою простого налаштування клієнти можуть насолоджуватися додатковим рівнем безпеки без необхідності постійного ручного аналізу.

Рішення непомітно контролює та негайно повідомляє про виявлення будь-якої ненормальної активності.

CYBERTRAP ENTERPRISE орієнтована на великі компанії та державні установи, які регулярно піддаються цілеспрямованим хакерським атакам. Це зовсім не рідкість, коли для виявлення справжніх зловмисників та інших людей зі зловмисними чи підозрілими намірами потрібно в середньому 180 днів.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ CYBERTRAP PRO

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені