СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ BARCO XT1.9

Світлодіодний дисплей з високою роздільною здатністю для використання в приміщенні, крок пікселя 1,9 мм

Нова серія XT – це подальше розширення асортименту світлодіодних панелей високої роздільної здатності від Barco для використання в приміщенні. 27-дюймові панелі з кроком пікселя від 0,9 до 1,9 мм забезпечують неперевершене зображення. У пристроях серії реалізовані всі необхідні функції для максимальної надійності вашої світлодіодної стіни.

Чудова якість зображення

Кожна панель має форматне співвідношення 16: 9, що значно спрощує створення екранів з роздільною здатністю Full HD або UHD. Це дозволить відображати всю площу кадру відео в найбільш поширених форматах без стиснення або невикористаної площі полотна. Більш того, технологія корекції швів з застосуванням камери допомагає легко вирівнювати зображення на панелях, створюючи перегляд стіни як єдиного полотна.

Простота установки і обслуговування

Ці світлодіодні панелі встановлюються на стіни, при цьому вся конструкція повністю доступна ззаду або спереду і має невелику глибину. Підвищена міцність і інструментарій Assisted Module Extraction гарантують легкість демонтажу панелей для технічного обслуговування або заміни без ризику пошкодження пікселів.

Незмінно висока якість зображення

З технологією InfinipixTM якість зображення залишається ідеальною в режимі як низької так і високої яскравості, завдяки стійкій точності передачі кольору Rec. 709. На відео, що швидко рухається, зазвичай виникають артефакти, але із застосуванням InfinipixTM ніяких переривань зображення або збоїв відео не відбувається. Автоматичне калібрування гарантує, що вся стіна в будь-який час буде ідеально однорідною.

Неперевершена надійність

Для підтримки використання Direct LED в критично важливих середовищах і запобігання простоїв в XT1.9 можна інтегрувати резервування як живлення, так і даних. Крім того, для запобігання можливих наслідків раптового відключення відео стіни, користувачі можуть отримувати попередження про наступну зупинку роботи.

На всі без винятку дисплеї серії XT надається трирічна гарантія. Клієнти також можуть укласти додатковий контракт EssentialCare на пакетне технічне обслуговування сумісних модулів на термін до семи років.

Параметри

 • Панелі 27 дюймів з форматним співвідношенням 16: 9
 • На платформі Barco InfinipixTM
 • Правильна передача кольору за стандартом Rec. 709
 • Простота використання, установки і обслуговування
 • Максимальний час безвідмовної роботи продукту
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ BARCO XT1.9

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені