СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ BARCO XT1.5-Е

Світлодіодний дисплей з високою роздільною здатністю для використання всередині приміщень, крок пікселя 1,5 мм

Нова серія XT-E – це подальше розширення асортименту світлодіодних панелей високої роздільної здатності від Barco для використання в приміщеннях. Ідеальний вибір для тих, хто шукає якісний продукт Barco, але не має потреби у всіх додаткових функціях. 27-дюймові панелі з кроком пікселя від 1,2 до 2,5 мм забезпечують неперевершене зображення. У пристроях серії реалізовані всі необхідні функції для максимальної надійності вашої світлодіодної стіни.

Чудова якість зображення

Кожна панель має форматне співвідношення 16: 9, що значно спрощує створення екранів з роздільною здатністю Full HD або UHD. Це дозволить відображати всю площу кадру відео в найбільш поширених форматах без масштабування або невикористаної площі полотна. Більш того, технологія корекції швів з застосуванням камери, допомагає легко вирівнювати зображення на панелях, створюючи перегляд стіни як єдиного полотна.

Простота установки і обслуговування

Ці світлодіодні панелі встановлюються на стіни, при цьому вся конструкція повністю доступна ззаду або спереду і має невелику глибину. Підвищена міцність і магнітний інструментарій Assisted Module Extraction гарантують легкість демонтажу панелей для технічного обслуговування або заміни без ризику пошкодження пікселів.

Незмінно висока якість зображення

Завдяки технології InfinipixTM якість зображення залишається ідеальною в режимі як низької, так і високої яскравості зі високою точністю передачі кольору. . На відео, що швидко рухається, зазвичай виникають артефакти, але із застосуванням InfinipixTM ніяких переривань зображення або збоїв відео не відбувається. Автоматичне калібрування гарантує, що вся стіна в будь-який час буде ідеально однорідною.

Неперевершена надійність

Для підтримки використання Direct LED в критично важливих середовищах і запобігання простоїв в XT1.5-E, можна інтегрувати резервування як живлення, так і даних. Крім того, для запобігання можливих наслідків раптового відключення відео стіни, користувачі можуть отримувати попередження про наступну зупинку роботи.

На всі без винятку дисплеї серії XT-E надається трирічна гарантія. Клієнти також можуть укласти додатковий контракт EssentialCare на пакетне технічне обслуговування сумісних модулів на термін до п’яти років.

Параметри

 • Панелі 27 дюймів з форматним співвідношенням 16: 9
 • Доступ спереду і ззаду для зручної установки і обслуговування
 • Максимальний час безперебійної роботи завдяки обробці зображень Infinipix ™
 • Пакет обслуговування EssentialCare терміном до 5 років
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНИЙ ДИСПЛЕЙ BARCO XT1.5-Е

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені