ПЛАТФОРМА BARCO UNISEE ДЛЯ БЕЗРАМКОВИХ ВІДЕОСТІН

Платформа для безрамкових відеостін з ЖК-поліекранів діагоналлю 55 дюймів з високою яскравістю

Платформа Barco UniSee демонструє абсолютно новий підхід до ЖК-відео стіни з практично безшовним зображенням. Повна переробка і оптимізація кожного компонента в Barco UniSee – це не тільки крок вперед з точки зору якості зображення, але також підвищення точності установки, спрощення обслуговування і збільшення надійності.

Безрамковий зображення, інноваційна система монтажу

Безрамковий конструкція платформи Barco UniSee, яка робить зазор між панелями ледь помітним, нарешті дозволяє розподіляти вміст з кількох панелей без неприємних розділень. Щоб гарантувати мінімально можливий зазор, не пошкодивши краю панелей, в Barco створили UniSee Mount. У цій революційної монтажної конструкції для ідеального автоматичного вирівнювання панелей використовується сила тяжіння, яка до того ж і утримує їх на місці. Більш того, UniSee Mount також полегшує роботу з обслуговування, дозволяючи швидко демонтувати окремі панелі.

Автоматичне калібрування в реальному часі для досягнення ідеальної однорідності
Sense X, автоматична, безперервна система калібрування кольору і яскравості реального часу, гарантує, що вся стіна буде постійно демонструвати ідеально збалансоване зображення. Крім того, фахівці Barco вдосконалили конструкцію панелей, щоб виключити можливі зміни яскравості від центру до країв.

Зручність діагностики та обслуговування

Оскільки відеостіна часто є важливим компонентом системи, компанія Barco зробила всі можливі заходи для забезпечення оптимального часу безвідмовної роботи. Дана платформа побудована таким чином, щоб її можна було легко діагностувати і обслуговувати. Програмна платформа (UniSee Connect), яка керує всією відеостіною, автоматично призначає і калібрує панелі і діє як єдиний пункт підключення для дистанційної діагностики та управління.

Параметри

 • Безрамковий конструкція з технологією NoGap при яскравості 800 кд / м²
 • Монтажна конструкція з автоматичним вирівнюванням для абсолютної точності
 • Безперервна автоматичне калібрування Sense X
 • Найшвидше обслуговування і діагностика
 • Модульна платформа, яка випереджає вимоги сьогоднішнього дня
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ПЛАТФОРМА BARCO UNISEE ДЛЯ БЕЗРАМКОВИХ ВІДЕОСТІН

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені