Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА OVERVIEW OVL-715

Світлодіодна відеостіна діагоналлю 70 дюймів із співвідношенням сторін 4: 3, роздільною здатністю SXGA + і повним резервуванням.

Відеостіни серії OverView OVL компанії Barco зі світлодіодним підсвічуванням є ідеальним варіантом для диспетчерських пунктів, в яких використовуються екрани 4: 3 для критично важливих завдань і яким потрібна гарантована безвідмовна робота устаткування. Високий рівень резервування, не тільки окремих світлодіодів, але і джерел живлення світлодіодів, а також входів, забезпечує безперервну роботу модуля і дозволяє користувачам бути впевненими в його надійності. Серія OverView OVL має конструкцію, яку можна адаптувати під вимоги клієнта практично без обмежень за розміром.

Цілковитий спокій

Конструкція модулів відеостін OverView OVL-715 не потребує обслуговування протягом декількох років. Для них також не потрібні витратні матеріали. Унікальна система рідинного охолодження Barco забезпечує більш низьку температуру світлодіодів, що збільшує строк їх служби (> 80000 годин в економному режимі). OverView OVL-715 володіє максимальною чіткістю та найбільш насиченими кольорами в режимі SXGA + (1400 x 1050 пікселів) та забезпечує ергономічній перегляд. Наявність альтернативних типів екранів дозволяє налаштувати відео стіну відповідно до вимог кута огляду і яскравості.

Найбільш оптимальне зображення в будь-який час

У відео стіни серії OverView OVL застосована технологія Sense – унікальна сенсорна технологія компанії Barco, що забезпечує стабільні характеристики яскравості і контрастності з плином тривалого часу по всій поверхні відео стіни. Sense постійно вимірює значення яскравості і кольору і коригує колірний простір, забезпечуючи відтворення зображення, оптимізоване для людського ока. Це означає, що відсутня необхідність в обслуговуванні або ручному регулюванні.

Максимальна яскравість

Серія OverView OVL є найяскравішою відеостіною зі світлодіодним підсвічуванням і зворотнім проектуванням з представлених на ринку і першої відеостіною, яка подолала поріг тисячі люмен. Це додатково розширює сферу використання відеостін в диспетчерських пунктах зі слабким освітленням.

Оновлення для існуючих модулів

Завдяки модульній конструкції механізму проектування, проектор OverView OVL можна також використовувати для оновлення існуючих модулів зворотного проектування Barco серії Overview D.

Не потрібно обслуговування

Не має потреби в обслуговуванні. Конструкція відеостін OVL-715 не вимагає обслуговування протягом декількох років. Для них також не потрібні витратні матеріали. У відео стіни Barco OVL-715 застосовується технологія, що забезпечує стабільні характеристики яскравості і контрастності з плином тривалого часу по всій поверхні відео стіни. Це означає, що відсутня необхідність в обслуговуванні або ручному регулюванні.

Рідинне охолодження

Унікальна система рідинного охолодження Barco забезпечує більш низьку температуру світлодіодів. В результаті збільшується термін служби світлодіодів і з’являється можливість забезпечити підвищену яскравість.

Оновлення для існуючих модулів

Завдяки модульній конструкції механізму проектування, проектор OVL може бути також використаний для оновлення існуючих модулів зворотного проектування Barco серії Overview D.

Читати повністю

Особливості

Особливості характеристик відео стіни OVL-715 компанії Barco:
 • Висока яскравість і широка колірна гамма світлодіодів.
 • Максимально чітке зображення.
 • Відсутність порушень кольорового балансу.
 • Конструкція, що не вимагає обслуговування.
 • Термін експлуатації світлодіодів - до 80000 годин.
 • Термін експлуатації без технічного обслуговування - 5 років.
 • Не має частин, що зношуються, не потрібна утилізація
 • Без ртутних ламп.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА OVERVIEW OVL-715

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені