Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

ВІДЕОСТІНА (DLP) BARCO OVERVIEW OLF-721 ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

Світлодіодна відеостіна діагоналлю 70 дюймів із співвідношенням сторін 16: 9, роздільною здатністю full HD, повним резервуванням і доступом до передньої панелі.

Відеостіни серії OverView OLF компанії Barco зі світлодіодним підсвічуванням є ідеальним варіантом для компактних диспетчерських пунктів, в яких використовуються екрани 16: 9 для критично важливих завдань і яким потрібна гарантована безвідмовна робота устаткування. Високий рівень резервування не тільки окремих світлодіодів, але і джерел живлення світлодіодів, а також входів забезпечує безперервну роботу модуля і дозволяє користувачам бути впевненими в його надійності. Доступ до передньої панелі не вимагає використання задньої панелі для виконання обслуговування в диспетчерських пунктах з обмеженим простором. Серія OverView OLF має конструкцію, яку можна адаптувати під вимоги клієнта практично без обмежень за розміром.

Цілковитий спокій

Конструкція модулів відеостін OverView OLF-721 не вимагає обслуговування протягом декількох років. Для них також не потрібні витратні матеріали. Унікальна система рідинного охолодження Barco забезпечує більш низьку температуру світлодіодів, що збільшує термін їх служби (> 80000 годин в економному режимі). Модуль OverView OLF-721 забезпечує ергономічний перегляд завдяки максимальній чіткості і більш насичених кольорів із роздільною здатністю full HD (1920 x 1080 пікселів). Наявність альтернативних типів екранів дозволяє налаштувати відео стіну відповідно до вимог кута огляду і яскравості.

Найбільш оптимальне зображення

У відео стіни серії OverView OLF застосована технологія Sense – унікальна сенсорна технологія компанії Barco, що забезпечує стабільні характеристики яскравості і контрастності з плином тривалого часу по всій поверхні відео стіни. Sense постійно вимірює значення яскравості і кольору і коригує колірний простір, забезпечуючи відтворення зображення, оптимізоване для людського ока. Це означає, що відсутня необхідність в обслуговуванні або ручному регулюванні. Кольори можна також відрегулювати відповідно до особливих вимог телевізійних камер, завдяки чому серія OverView OLF ідеально підходить для задників ТВ студій.

Удостоєна нагород конструкція

Конструкція серії OverView OLF поєднує в собі зручність використання і стиль та була удостоєна престижної нагороди в області дизайну Red Dot. Окремі модулі мають найменшу глибину з представлених на ринку на даний момент, що дозволяє створити найтонші відео стіни. При наявності доступу до передньої панелі серія OverView OL є оптимальним вибором для установки в умовах обмеженого простору.

Читати повністю

Особливості

Найвищий рівень резервування
 • Шестиразове резервування світлодіодів (на колір) і джерел живлення світлодіодів
 • Дворазове резервування двоканальних входів
Унікальні інновації Barco
 • Автоматичне калібрування всього спектра Sense
 • Активне рідинне охолодження
 • Доступ до передньої панелі не вимагає використання задньої панелі для виконання обслуговування
Виключно ергономічні засоби перегляду
 • Широка палітра світлодіодів
 • Роздільна здатність Full HD
 • Відсутність порушень кольорового балансу
 • Чудовий огляд при використанні екранів нового покоління
Не потрібно технічна підтримка
 • Термін служби світлодіодів - 80000 годин в економному режимі
 • Термін експлуатації без технічного обслуговування - 5 років
Безкомпромісна екологічна безпека
 • Не має частин, що зношуються, не потрібна утилізація
 • Не потрібні ртутні лампи
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА (DLP) BARCO OVERVIEW OLF-721 ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені