Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

ВІДЕОСТІНА (DLP) BARCO OVERVIEW OL-721 ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

Світлодіодна відеостіна діагоналлю 70 дюймів із співвідношенням сторін 16: 9, роздільною здатністю full HD і повним резервуванням.

Відеостіни серії OverView OL компанії Barco зі світлодіодним підсвічуванням є ідеальним варіантом для диспетчерських пунктів, в яких використовуються екрани 16: 9 для критично важливих завдань і яким потрібна гарантована безвідмовна робота устаткування. Високий рівень резервування, не тільки окремих світлодіодів, але і джерел живлення світлодіодів, а також входів, забезпечує безперервну роботу модуля і дозволяє користувачам бути впевненими в його надійності.

Більш того, конструкція модулів відеостін OverView OL-721 не вимагає обслуговування протягом декількох років. Для них також не потрібні витратні матеріали. Унікальна система рідинного охолодження Barco забезпечує більш низьку температуру світлодіодів, що збільшує термін їх служби (> 80000 годин в економному режимі).

Найбільш оптимальне зображення

Модуль OL-721 забезпечує ергономічний перегляд завдяки максимальній чіткості та найбільш насичених кольорів із роздільною здатністю full HD (1920 x 1080 пікселів). У відео стіни серії OverView OL також застосована технологія Sense – унікальна сенсорна технологія компанії Barco, що забезпечує стабільні характеристики яскравості і контрастності з плином тривалого часу по всій поверхні відео стіни. Sense постійно вимірює значення яскравості і кольору і коригує колірний простір, забезпечуючи відтворення зображення, оптимізоване для людського ока. Кольори можна також відрегулювати відповідно до особливих вимог телевізійних камер, завдяки чому серія OverView OL ідеальна в якості задників для телевізійних студій.

Витончений дизайн без зазорів

Застосовувана за запитом технологія NoGap дозволяє усунути зазор, який зазвичай утворюється між екранами кубічної відео стіни. Ці зазори необхідні для компенсації перепадів температури і вологості. Проте на спеціальні екрани NoGap не схильні до впливів навколишнього середовища, тому їх можна встановлювати безпосередньо один за іншим. Крім того, екрани надзвичайно міцні, що не тільки полегшує їх очищення, а й забезпечує стійкість до землетрусів. Окремі модулі також мають найменшу глибину з представлених на ринку на даний момент, що дозволяє створити найтонші відео стіни. В результаті серія OverView OL – оптимальний вибір для установки в умовах обмеженого простору.

Читати повністю

Особливості

Найвищий рівень резервування
 • Шестиразове резервування світлодіодів (по кольору) і джерел живлення світлодіодів
 • Дворазове резервування двоканальних входів
Унікальні інновації Barco
 • Автоматичне калібрування всього спектра Sense
 • Активне рідинне охолодження
Виключно ергономічні засоби перегляду
 • Широка палітра світлодіодів
 • Роздільна здатність Full HD
 • Відсутність порушень кольорового балансу
 • Чудовий огляд при використанні екранів нового покоління
Не потрібно технічна підтримка
 • Термін служби світлодіодів - 80000 годин в економному режимі
 • Термін експлуатації без технічного обслуговування - 5 років
Безкомпромісна екологічна безпека
 • Не має частин, що зношуються, не потрібна утилізація
 • Не потрібні ртутні лампи
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА (DLP) BARCO OVERVIEW OL-721 ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені