Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

ВІДЕОСТІНА (DLP) BARCO OVERVIEW OL-521 ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

Світлодіодна відеостіна діагоналлю 50 дюймів із співвідношенням сторін 16: 9, роздільною здатністю full HD і повним резервуванням.

Відеостіни серії OverView OL компанії Barco зі світлодіодним підсвічуванням є ідеальним варіантом для диспетчерських пунктів, в яких використовуються екрани 16: 9 для критично важливих завдань і яким потрібна гарантована безвідмовна робота устаткування. Високий рівень резервування, не тільки окремих світлодіодів, але і джерел живлення світлодіодів, а також входів, забезпечує безперервну роботу модуля і дозволяє користувачам бути впевненими в його надійності. Серія OverView OL має конструкцію, яку можна адаптувати під вимоги клієнта практично без обмежень за розміром.

Цілковитий спокій

Конструкція модулів відеостін OverView OL-521 не вимагає обслуговування протягом декількох років. Для них також не потрібні витратні матеріали. Унікальна система рідинного охолодження Barco забезпечує більш низьку температуру світлодіодів, що збільшує термін їх служби (> 80000 годин в економному режимі). Модуль OL-521 забезпечує ергономічний перегляд завдяки максимальній чіткості і найбільш насичених кольорів з роздільною здатністю full HD (1920 x 1080 пікселів). Наявність альтернативних типів екранів дозволяє налаштувати відео стіну відповідно до вимог кута огляду і яскравості.

Найбільш оптимальне зображення в будь-який час

У відео стіни серії OverView OL застосована технологія Sense – унікальна сенсорна технологія компанії Barco, що забезпечує стабільні характеристики яскравості і контрастності з плином тривалого часу по всій поверхні відео стіни. Sense постійно вимірює значення яскравості і кольоровості і коригує колірний простір, забезпечуючи відтворення зображення, оптимізоване для людського ока. Це означає, що відсутня необхідність в обслуговуванні або ручному регулюванні. Кольори можна також відрегулювати відповідно до особливих вимог телевізійних камер, завдяки чому серію OverView OL можна використовувати в якості задників телевізійних студій.

Удостоєна нагород конструкція

Конструкція серії OverView OL поєднує в собі зручність використання і стиль та була удостоєна престижної нагороди в області дизайну Red Dot і номінована на премію German Design Award. Окремі модулі мають найменшу глибину з представлених на ринку на даний момент, що дозволяє створити найтонші відеостіни. В результаті серія OverView OL – оптимальний вибір для установки в умовах обмеженого простору.

Читати повністю

Особенности

Найвищий рівень резервування
 • Шестиразове резервування світлодіодів (на колір) і джерел живлення світлодіодів
 • Дворазове резервування двоканальних входів
Унікальні інновації Barco
 • Автоматичне калібрування всього спектра Sense
 • Активне рідинне охолодження
Виключно ергономічні засоби перегляду
 • Широка палітра світлодіодів
 • Роздільна здатність Full HD
 • Відсутність порушень кольорового балансу
 • Чудовий огляд при використанні екранів нового покоління
Не потрібно технічна підтримка
 • Термін служби світлодіодів - 80000 годин в економному режимі
 • Термін експлуатації без технічного обслуговування - 5 років
Безкомпромісна екологічна безпека
 • Не має частин, що зношуються, не потрібна утилізація
 • Не потрібні ртутні лампи
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА (DLP) BARCO OVERVIEW OL-521 ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені