РК-ВІДЕОСТІНА OVERVIEW LVD5521B

Практичні безшовна 55-дюймова РК-відеостіна для областей застосування початкового і середнього рівня

Barco OverView LVD5521B є високопродуктивну, недорогу 55-дюймову РК-панель середнього рівня яскравості (номінал 500 кд / м²), яка призначена для застосування в складі відеостін. Завдяки вузькій рамці шириною 1,8 мм (0,07 дюйма), відмінною передачі кольору і контрастності, а також широкому куту огляду модель OverView LVD5521B добре підходить для застосування в установках початкового і середнього рівня.

Економія витрат завдяки автоматичній калібрування кольорів і яскравості

OverView LVD5521B є частиною широко визнаною і провідною в галузі серії ЖК-відеостін OverView від Barco, яка доповнює платформу вищого класу Barco UniSee. Виключно інноваційна автоматична система калібрування кольору і яскравості в режимі реального часу Barco Sense X гарантує, що вся стіна буде постійно демонструвати ідеально збалансоване зображення.

Відсутність охолоджуючих вентиляторів не тільки зводить до мінімуму шуми, але також означає відсутність рухомих частин, які схильні до зносу і мають обмежений термін служби. Крім того, дуже важливо застосування інтерфейсу DisplayPort V1.2, що дозволяє направляти на 4 дисплея в режимі наскрізної передачі 4K-вміст при частоті 60 Гц і легко підключати пристрої з меншою кількістю кабелів.

Модульний підхід для збільшення часу безвідмовної роботи

Серія РК-відеостін Barco OverView розроблена для задоволення потреб критично важливих додатків, де необхідно мінімізувати непередбачені збої. Тому, щоб гарантувати оптимальний час безвідмовної роботи, платформа OverView LVD5521B включає ряд функцій для запобігання простоїв і прискорення обслуговування. Плати входів і джерела живлення можна швидко витягти з дисплея, тому їх легко обслуговувати і замінювати. Система LCD Connect значно спрощує управління відеостіною, підвищуючи зручність використання.

Параметри

 • Яскравість 500 ніт і димчасті 44%
 • Чудова однорідність квітів і яскравості по плитках
 • Модульний підхід для спрощення обслуговування і скорочення простоїв
 • Зручний інтерфейс настройки і управління відеостіною
 • Чітка і зрозуміла процедура DOA ("несправність після прибуття"), гарантійний термін починається в момент активації
 • Рішення без вентиляторів для безшумної роботи
 • Можливість віддаленого резервного живлення
 • За бажанням - 5-річні сервісні пакети
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну РК-ВІДЕОСТІНА OVERVIEW LVD5521B

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені