РК-ВІДЕОСТІНА OVERVIEW KVD5521B

55-дюймова РК-відеостіна з надтонкими рамками для областей застосування початкового і середнього рівня.

Barco OverView KVD5521B є високопродуктивну, недорогу 55-дюймову РК-панель середнього рівня яскравості (номінал 500 кд / м²), яка призначена для застосування в складі відеостін. Завдяки вузькій рамці шириною 3,5 мм (0,14 дюйма), відмінною передачі кольору і контрастності, а також широкому куту огляду модель OverView KVD5521B добре підходить для застосування в установках початкового і середнього рівня.

Економія витрат завдяки автоматичній калібрування кольорів і яскравості

OverView KVD5521B є частиною широко визнаною і провідною в галузі серії ЖК-відеостін OverView від Barco, яка доповнює платформу преміум-класу Barco UniSee. Виключно інноваційна автоматична система калібрування кольору і яскравості в режимі реального часу Barco Sense X гарантує, що вся стіна буде постійно демонструвати ідеально збалансоване зображення. Відсутність охолоджуючих вентиляторів не тільки зводить до мінімуму шуми, але також означає відсутність рухомих частин, які схильні до зносу і мають обмежений термін служби. Крім того, дуже важливо застосування інтерфейсу DisplayPort V1.2, що дозволяє направляти на 4 дисплея в режимі наскрізної передачі 4K-вміст при частоті 60 Гц і легко підключати пристрої з меншою кількістю кабелів.

Модульний підхід для збільшення часу безвідмовної роботи

Серія РК-відеостін Barco OverView розроблена для задоволення потреб критично важливих додатків, де необхідно мінімізувати непередбачені збої. Тому, щоб гарантувати оптимальний час безвідмовної роботи, платформа KVD5521B включає ряд функцій для запобігання простоїв і прискорення обслуговування. Плати входів і джерела живлення можна швидко витягти з дисплея, тому їх легко обслуговувати і замінювати. Система LCD Connect значно спрощує управління відеостіною, підвищуючи зручність використання.

Параметри

 • Просте обслуговування і більш швидке усунення неполадок
 • Рішення без використання вентиляторів для безшумної роботи
 • Краща міжпанельних калібрування кольорів і яскравості
 • Зручний інтерфейс настройки і управління відеостіною
 • Додаткові 5-річні сервісні пакети
 • Ідеально для цілодобової роботи і критично важливих областей
 • Чітка і зрозуміла процедура DOA ("несправність після прибуття")
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну РК-ВІДЕОСТІНА OVERVIEW KVD5521B

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені