Arcon – провідний постачальник рішень з управління інформаційними ризиками для підприємств, що спеціалізується на привілейованому управлінні доступом та постійних рішеннях з оцінки ризиків.
Головна місія – допомогти підприємствам визначити нові технологічні ризики та допомогти їм контролювати надійними рішеннями, які передбачають, захищають та запобігають.

ARCON – це приватна технологічна компанія, яка була створена в Лондоні(Великобританія) в 2006 році з центром досліджень і розробок у Мумбаї(Індія).

Компанія, яка розпочала свою діяльність як майбутній технологічний стартап, сьогодні визнана одним із найбільш надійних брендів у світі професіоналами з інформаційної безпеки.

Наші рішення корпоративного класу забезпечують безперешкодний доступ та масштабовану архітектуру. Більше 250 світових підприємств, що охоплюють широкий спектр галузей, таких як банківська справа, фінанси, страхування, державні організації, нафта та газ, фармацевтика, логістика, Fintech, довіряють рішенням ARCON для захисту важливої ділової інформації.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!