Leyard

СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА LEYARD VVRO SERIES

Leyard VVRO Series – це сімейство зовнішніх світлодіодних відеостін, призначених для задоволення швидко мінливих потреб в оренді і організації сцен, великих майданчиках і заходах. Світлодіодні дисплеї Leyard серії VVR, що забезпечують швидку збірку і легкий доступ до електроніки, оснащені шафами з магнітним кріпленням і системою швидкої фіксації для підтримки роботи однієї людини.

Варіанти установки по дизайну

Світлодіодні відео стіни Leyard VVR Series легко адаптуються до різноманітних конструкцій, включаючи підвісні, штабелювати, настінні, підлогові, прикріплені до традиційних і індивідуальних стилів рам. Завдяки широкому діапазону конфігурацій серія Leyard VVR ідеально підходить для застосування, включаючи концерти, фестивалі, конференції, масові зібрання, виставки.

Призначений для частої установки і демонтажу

Відеостіни Leyard серії VVR забезпечують найвищий рівень гнучкості відображення і простоти налаштування. Щоб забезпечити установку однією людиною, серія Leyard VVR оснащена магнітними точками, які на короткий час утримують світлодіодний шафа на місці, поки установник закріплює світлодіодний шафа і завершує прокладку кабелів. Шафи серії Leyard VVR також оснащені вбудованою системою швидкої блокування, що дозволяє легко і ефективно закріпити разом шафи.

Компактні і надійні компоненти

Серія Leyard VVR включає в себе монтуємий в стійку видеоконтроллер, що підтримує роздільну здатність до 2,3 мільйона пікселів і включає керуюче програмне забезпечення, яке забезпечує різні елементи управління і настройки через зручний інтерфейс. Серія Leyard VVR використовує силові й сигнальні кабелі, сумісні з галузевими стандартами, і відрізняється швидкою і простою системою фіксації з поворотним замком. Вся електроніка знаходиться в єдиному відсіку на задній стороні корпусу. Відсік електроніки легко знімається для швидкого доступу та обслуговування всіх компонентів.

Чудовий зовнішній вигляд в будь-якому середовищі

Завдяки високій яскравості, відмінною контрастності і широкій колірній гамі серія Leyard VVR забезпечує виняткову якість зображення для поліпшення динамічних додатків. Серія Leyard VVRO підходить для додатків з високим рівнем зовнішньої освітленості, пропонуючи високу яскравість 5000 ніт і моделі для приміщень, що пропонують яскравість 1000 ніт. Володіючи ступенем захисту IP65, зовнішні моделі серії Leyard VVR мають пилонепроникний корпус для захисту світлодіодного дисплея в суворих зовнішніх умовах.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА LEYARD VVRO SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені