Polycom - Оборудование для видеоконференций | ITbiz

Polycom

МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПРОДУКТИ АУДІОВІЗУАЛЬНИХ РІШЕНЬ POLYCOM:
На сьогоднішній день є актуальною проблемою для компаній побудова ефективної системи внутрішніх і зовнішніх комунікацій. У зв’язку з хакерськими атаками і промисловим шпигунством – безпека систем відеоконференцзв’язку є якщо не пріоритетною, то дуже важливим завданням. Яке рішення систем відеоконференцзв’язку вибрати виходячи з уже наявної інфраструктури і критеріїв безпеки, ось ті питання, які задають дуже часто наші клієнти.

рішення компанії  Polycom на сьогоднішній день користуються все більшою популярністю і є лідерами з продажу устаткування аудіо- та відеоконференцзв’язку, і легко інтегруються майже в будь-яку інфраструктуру, що було запорукою успішної реалізації багатьох проектів. З упевненістю можна сказати, що аудіоконференція Polycom забезпечує новий рівень комунікацій, враховуючи всі особливості сучасного бізнесу.

Сьогодні, займаючи по праву лідируюче місце в сегменті аудіоонференційвідеоконференцій та  VoIP та телефонії можна з упевненістю сказати, що всі рішення Polycom не тільки зроблені із застосуванням новітніх розробок в цій галузі, а й з розумінням філософії звуку.

У нас Ви можете вигідно купити: рішення для аудіоконференцій , відеоконференцій і VoIP  та телефонії по оптимальним цінам.
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по ПРОДУКТАМ POLYCOM