Imperva - защита web-приложений и данных | ITbiz

Imperva

IMPERVA

Компанія Imperva є провідним постачальником рішень в області захисту  web-додатків і даних, продукти якої захищають критичну інформацію за допомогою cloud і on-premise рішень. Заснована в 2002, з сильною історією зростання і успіху, згенерував 234 мільйони доларів в 2015 році, має понад 4500 клієнтів і 300 партнерів в більш 90 країнах світу.

Imperva має особливу мету: захистити Вашу бізнес-критичну інформацію і web-додатки від кібератак і внутрішніх загроз. Рішення компанії дозволяють визначити активи і ризики, і потім захистити Вашу найбільш цінну інформацію – таку як інтелектуальна власність, бізнес-плани, комерційну таємницю, інформацію про співробітників і клієнтів, і інформацію, яку бізнес створює день у день.

Компанія ITbiz Solutions пропонує рішення Компанія Imperva, за оптимальними цінами, забезпечуючи безкоштовну доставку, настройку і технічну підтримку.

imperva 1ПРОДУКТИ

Imperva SecureSphere Web Application Firewall

. Imperva SecureSphere Web Application Firewall

Детальніше

Imperva SecureSphere Web Application Firewall аналізує весь доступ користувачів до бізнес-критичним веб-додатків і захищає Ваші програми та їх інформацію від атак. SecureSphere Web Application Firewall динамічно вивчає «нормальну» поведінку вашого застосування і корелює його з кращого в індустрії базою threat intelligence, що забезпечує чудовий рівень захисту.

Ви можете купити Imperva SecureSphere Web Application Firewall по відмінною ціною, а також прочитати опис і характеристики рішення.

Imperva File Security

file_security

Детальніше…

Рішення SecureSphere File Security забезпечують моніторинг в режимі реального часу, аудит, безпека і керування правами користувача для файлів, що зберігаються на файлових серверах або системах зберігання даних.

Ви можете купити Imperva SecureSphere File Security за оптимальною ціною, а також прочитати опис і характеристики рішення.

Запит ціни

Imperva Data Security

Imperva-overview1

Детальніше …

Якщо Ваша організація збирає та обробляє дані, Ви стикаєтеся з двома важливими завданнями: як забезпечити відповідність вимогам і, як ефективно захистити інформацію від крадіжки даних. Рішення SecureSphere Data Security допоможуть Вам визначити активи баз даних і ризики, захистити конфіденційну інформацію, а також дотримуватися політики і правила, затверджені в компанії.

Ви можете купити Imperva SecureSphere Data Security за оптимальною ціною, а також прочитати опис і характеристики рішення.Відгуки партнерів:

“Продолжительный опыт работы (более трех лет) показал, что команда работает легко и четко выполняет обязательства, которые были определены. Оперативность решения бизнес – вопросов, как поставщика оборудования и высокая компетентность технического отдела – это две составляющие, которые делают эту компанию успешной на рынке”.

Сергій Галат,  Технічний директор ТОВ “Фрегат”


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по ПРОДУКТАМ IMPERVA.