IBM информаційна безпека IBM QRadar, IBM Security Network Protection | ITbiz

IBM

IBM_logo

На сьогоднішній день, у зв’язку з ростом кіберзагроз у всьому світі, забезпечення і управління інформаційної безпеки є ключовим фактором для безперервної роботи будь-якого бізнесу. IBM надає повний набір можливостей щодо забезпечення інформаційної безпеки, які допомагають організаціям з’ясувати, які дані повинні бути захищені, отримати до цих даних безпечний доступ, забезпечити шифрування даних і бути впевненими в тому, що конфіденційність даних буде забезпечена протягом усього життєвого циклу інформації. Крім того, IBM надає організаціям потужні й гнучкі інструментальні засоби аналізу, аудиту в реальному часі і створення звітів.

Рішення IBM Security створені на основі середовища, яка об’єднує апаратне забезпечення, програмне забезпечення та служби. Ці можливості є комплексним і надійним набором інструментів і забезпечить передовими практиками.

 ПРОДУКТИ

IBM QRadar Security Intelligence Platform

IBM QRadar Security Intelligence Platform

Детальніше …

IBM QRadar Security Intelligence Platform – застосовує кореляцію в реальному часі і визначає аномалії в розподіленому і масштабованому репозиторії інформації про безпеку. Аналіз великих обсягів даних забезпечує більш точний моніторинг безпеки і кращу прозорість, при цьому його можуть використовувати як малі організації, так і великі підприємства. Завдяки простоті використання, гнучкості та вбудованим можливостям рішення IBM допомагають швидше отримати вигоду і змінювати рішення в міру появи нових бізнес-вимог.

 У нас Ви можете вигідно купити IBM QRadar Security Intelligence Platform за оптимальними цінами.

IBM QRadar Security Intelligence Platform

Print

Детальніше…

IBM QRadar Security Intelligence Platform надає єдину архітектуру для інтегрування інформації про безпеку та управління подіями (SIEM), управління журналами, визначення аномальних ситуацій, аналізу інцидентів, управління настройками і усуненням вразливостей. Ці продукти володіють розширеними можливостями виявлення загроз, відрізняються простотою використання і низькою вартістю володіння.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM QRadar Security Intelligence Platform за оптимальними цінами.

IBM Security AppScan

AppScan

Детальніше …

IBM Security AppScan підвищує безпеку веб та мобільних додатків, покращує програму управління безпекою додатків і допомагає відповідно нормативним вимогам. Скануючи Ваші веб і мобільні додатки ще до розгортання, AppScan дозволить Вам визначити уразливості безпеки, а також надавати рекомендації щодо виправлення і створювати звіти про безпеку додатків.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM Security AppScan за оптимальними цінами.

IBM Security Trusteer

IBM trusteer

Детальніше …

Продукти IBM Security Trusteer забезпечують виявлення і запобігання всіляких способів атак, які найчастіше використовуються для шахрайства через Інтернет, за допомогою мобільних пристроїв або по декількох каналах. Продукти Security Trusteer надають комплексну, інтегровану платформу для захисту від кіберзлочинів.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM Security Trusteer за оптимальними цінами.

IBM Security Network Protection

 Детальніше …

Рішення IBM в сфері захисту інфраструктури забезпечують повний захист мережі, серверів, віртуальних серверів, мейнфреймів і кінцевих точок. Ці рішення відповідають широкому набору важливих вимог до мережевої безпеки і захисту кінцевих точок, починаючи від визначення і блокування новітніх загроз і закінчуючи безперервним виконанням політик організації на всіх кінцевих точках.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM Security Network Protection за оптимальними цінами.Відгуки партнерів:

“Одним из главных преимуществ компании ITbiz – это оперативно решать поставленные бизнес-задачи в кратчайшие сроки. Поэтому решение о выборе компании партнера и о внедрении Juniper QFX3500 для модернизации сети нашей компании было абсолютно обосновано. На сегодняшний день на рынке не так много решений, которые позволяют собрать большое количество 10G интерфейсов в 1U-устройстве. Virtual Chassis из QFX’ов – это опорная L2 сеть, в которую включены где-то бордеры, брасы, а где-то межоператорские стыки. При этом она одновременно и масштабируема по пропускной способности, и сама по себе отказоустойчива с временем сходимости 50 мс. А для развития сети можно отдать приоритет L3 функционалу”

Алімов Вадим Анатолійович , Технічний директор ООО «Максимум-Нет»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по ПРОДУКТАМ IBM