IBM информаційна безпека IBM QRadar, IBM Security Network Protection | ITbiz

IBM

IBM_logo

На сьогоднішній день, у зв’язку з ростом кіберзагроз у всьому світі, забезпечення і управління інформаційної безпеки є ключовим фактором для безперервної роботи будь-якого бізнесу. IBM надає повний набір можливостей щодо забезпечення інформаційної безпеки, які допомагають організаціям з’ясувати, які дані повинні бути захищені, отримати до цих даних безпечний доступ, забезпечити шифрування даних і бути впевненими в тому, що конфіденційність даних буде забезпечена протягом усього життєвого циклу інформації. Крім того, IBM надає організаціям потужні й гнучкі інструментальні засоби аналізу, аудиту в реальному часі і створення звітів.

Рішення IBM Security створені на основі середовища, яка об’єднує апаратне забезпечення, програмне забезпечення та служби. Ці можливості є комплексним і надійним набором інструментів і забезпечить передовими практиками.

 ПРОДУКТИ

IBM QRadar Security Intelligence Platform

IBM QRadar Security Intelligence Platform

Детальніше …

IBM QRadar Security Intelligence Platform – застосовує кореляцію в реальному часі і визначає аномалії в розподіленому і масштабованому репозиторії інформації про безпеку. Аналіз великих обсягів даних забезпечує більш точний моніторинг безпеки і кращу прозорість, при цьому його можуть використовувати як малі організації, так і великі підприємства. Завдяки простоті використання, гнучкості та вбудованим можливостям рішення IBM допомагають швидше отримати вигоду і змінювати рішення в міру появи нових бізнес-вимог.

 У нас Ви можете вигідно купити IBM QRadar Security Intelligence Platform за оптимальними цінами.

IBM QRadar Security Intelligence Platform

Print

Детальніше…

IBM QRadar Security Intelligence Platform надає єдину архітектуру для інтегрування інформації про безпеку та управління подіями (SIEM), управління журналами, визначення аномальних ситуацій, аналізу інцидентів, управління настройками і усуненням вразливостей. Ці продукти володіють розширеними можливостями виявлення загроз, відрізняються простотою використання і низькою вартістю володіння.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM QRadar Security Intelligence Platform за оптимальними цінами.

IBM Security AppScan

AppScan

Детальніше …

IBM Security AppScan підвищує безпеку веб та мобільних додатків, покращує програму управління безпекою додатків і допомагає відповідно нормативним вимогам. Скануючи Ваші веб і мобільні додатки ще до розгортання, AppScan дозволить Вам визначити уразливості безпеки, а також надавати рекомендації щодо виправлення і створювати звіти про безпеку додатків.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM Security AppScan за оптимальними цінами.

IBM Security Trusteer

IBM trusteer

Детальніше …

Продукти IBM Security Trusteer забезпечують виявлення і запобігання всіляких способів атак, які найчастіше використовуються для шахрайства через Інтернет, за допомогою мобільних пристроїв або по декількох каналах. Продукти Security Trusteer надають комплексну, інтегровану платформу для захисту від кіберзлочинів.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM Security Trusteer за оптимальними цінами.

IBM Security Network Protection

 Детальніше …

Рішення IBM в сфері захисту інфраструктури забезпечують повний захист мережі, серверів, віртуальних серверів, мейнфреймів і кінцевих точок. Ці рішення відповідають широкому набору важливих вимог до мережевої безпеки і захисту кінцевих точок, починаючи від визначення і блокування новітніх загроз і закінчуючи безперервним виконанням політик організації на всіх кінцевих точках.

  У нас Ви можете вигідно купити IBM Security Network Protection за оптимальними цінами.Відгуки партнерів:

«За счет функционала Unified Forwarding Table, который позволяет эффективно управлять ресурсами, мы можем настроить Juniper QFX5100-96S под свои нужды, отдать приоритет L2 или L3 функционалу. На сегодняшний день высокопроизводительный, гибкий в настройках коммутатор выполняет функции граничного маршрутизатора (Border Router) для подключения паритетных каналов. За счет большой плотности интерфейсов, коммутатор агрегирует множество физических линков к паритетным операторам на одном устройстве, поверх которых поднимаются полноценные eBGP сессии. Также, коммутатор выступает в роли связующего звена для сегментов сети, что очень важно для нас. Благодарим компанию ITbiz за конструктивное сотрудничество и оперативность принимаемых решений. Всегда приятно работать с профессионалами, которые понимают твои потребности и могут в кратчайшие сроки подобрать и внедрить необходимое оборудование»

Дмитрий Татаринов, Технический консультант ООО «Укрдатаком»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по ПРОДУКТАМ IBM