Новий голова компанії Juniper Networks розповів про плани розвитку компанії на 2014 рік

25.04.2024 188

Shaygan KheradpirНовий генеральний директор компанії-розробника мережевого обладнання Juniper Networks, планує у 2014 році сфокусуватися на удосконаленні сильних сторін компанії, відносинах з клієнтами та взаємодії з партнерами, інноваційних рішеннях та перевагах виконання. Про це він заявив на конференції Juniper Networks Global Partner Conference, відзначивши, що планує “значно покращити компанію”.

Зокрема, за словами нового глави компанії, необхідно відмовлятися від апаратно-орієнтованих методів мислення у зв’язку з розвитком галузі в напрямку програмно-конфігурованих мереж (SDN) та розвитком хмарних технологій. Керадпір передбачає, що в майбутньому інтегровані мережеві та хмарні технології будуть використовуватися для надання послуг у галузі охорони здоров’я та інших комунальних послуг. Таку інтеграцію у мережу він назвав “частиною ДНК” Juniper і має наміри підсилити орієнтацію компанії на передові інноваційні технології.

Керадпір відзначив, що ринок мережевих рішень затримався в продажу обладнання та технологій замість продажу унікальних рішень, що відповідають потребам кінцевих користувачів у максимальній мірі. При цьому, зауважує новий генеральний директор Juniper, відповідність потребам клієнтів стане основною ринковою парадигмою у 2014 році, і планує сконцентруватися на удосконаленні відносин з ними. Крім того, Керадпір планує розвивати більш тісні взаємини з партнерами компанії. Нагадаємо, що з питань використання продуктів та рішень Juniper Networks в Україні компанія рекомендує звертатися до свого територіального партнера – провідного українського системного інтегратора-компанії ITBIZ.

Нагадаємо, що Шейган Керадпір зайняв посаду генерального директора Juniper Networks 1 січня 2014 року, змінивши на цій посаді Кевіна Джонсона (Kevin Jhonson), який очолював компанію 5 років. До приходу в Juniper Керадпір обіймав посади головного оперативного та технічного директора в Barclays Bank, виконавчого віце-президента та директора з інформаційних технологій в Verizon.

Juniper Networks – виробник широкого спектру активного мережевого обладнання високого класу, чиї рішення використовуються для виконання завдань маршрутизації, комутації, забезпечення безпеки, політики контролю автентифікації, а також для прискорення роботи додатків та управління мережею.