Juniper Networks виводить на ринок нові перспективи з найменшим у світі конвергентним суперядром і новим оптичним інтерфейсом маршрутизації 100G

21.05.2024 98

Анахайм, Каліфорнія – Компанія Juniper Networks, лідер в галузі мережевих інновацій, оголосила про випуск двох нових продуктів, призначених для вирішення ключових завдань, що стоять перед постачальниками послуг.

В першу чергу, Juniper Networks продовжує рухатися вперед із єдиною концепцією конвергентного ядра (Converged Supercore) для сервіс-провайдерів, представивши новий маршрутизатор для пакетної транспортної мережі Juniper Networks PTX3000. На відміну від інших магістральних маршрутизаторів, які настільки великі, що вони часто потребують модернізації будівель, новий маршрутизатор Juniper Networks глибиною 10,6 дюйма може бути встановлений практично в будь-якому місці. Пропускна спроможність маршрутизатора PTX3000 може швидко масштабуватися до 24 Терабіт в секунду (Тбіт/с), що дозволяє йому передавати відео високої якості одночасно для трьох мільйонів клієнтів.

Окрім того, Juniper Networks представила інтегровану транспортну фізичну інтерфейсну карту на два порти з лінійною швидкістю 100 Гбіт/с для всього сімейства обладнання PTX, яка тепер дозволяє сервіс-провайдерам економічно ефективно з’єднувати мережеві вузли на відстані понад 2000 кілометрів (1243 милі) один від одного, що еквівалентно відстані між Сан-Франциско, Каліфорнія, та Денвером, Колорадо.

Основні характеристики

  • Новий тип ядра для оптичної маршрутизації: PTX3000 ламає стереотипи про магістральні маршрутизатори, забезпечуючи майже 4 Тбіт/с базової пропускної спроможності, з можливістю масштабування до загальної ємності 24 Тбіт/с і розміром 10,6 дюйма — приблизно довжина iPad Apple. Магістральний маршрутизатор Juniper PTX3000 забезпечує операторів мереж передовою продуктивністю та ефективністю в невеликому форм-факторі, подолавши практичні бар’єри, з якими стикаються сьогодні постачальники послуг при модернізації мереж. Маршрутизатор підтримує нову архітектуру першого в світі конвергентного суперядра, оголошену Juniper у 2011 році, для об’єднання рівнів пакетної передачі та оптичного транспорту, вирішуючи проблеми з масштабуванням та гнучкістю, з якими сьогодні доводиться стикається постачальникам. В PTX3000, компанією Juniper було переглянуто процес оновлення та модернізації, таким чином, що один технік може вручну переносити та встановлювати PTX3000 протягом кількох хвилин, а не годин.
  • Найнижча в галузі споживана потужність: Серія маршрутизаторів PTX з спрощеною архітектурою дозволяє операторам конвергувати свої мережі від загальнонаціональних магістралей до рівня ядра міських мереж, забезпечуючи значну операційну ефективність. Підхід компанії Juniper руйнує традиційну архітектуру ядра мережі для надання безпрецедентного рівня масштабованості за найнижчою споживаною потужністю в промисловості на рівні менше одного ватта на Гігабіт. Клієнти PTX3000 можуть почати з мінімальної конфігурації: з однією лінією живлення і споживаною потужністю всього 1200 Вт, що дозволяє дрібним операторам продуктивно працювати в умовах обмеженого споживання енергії та простору, відчувши всі переваги конвергентного суперядра.
  • Швидке збільшення наданих послуг за частку від вартості: Побудований на базі чіпсету Junos Express та надійної операційної системи Junos, транспортний пакетний маршрутизатор Juniper Networks серії PTX може забезпечувати масштабування на роки вперед, що дозволяє операторам надавати мобільні послуги для мільйонів абонентів з економією до 65 відсотків витрат у порівнянні з попередніми архітектурами.
  • Відсутність компромісів у продуктивності та масштабованості: Серія PTX забезпечує неперевершену ефективність і швидкість комутації на всіх портах, навіть для найменших розмірів пакета, мінімальні в галузі часові затримки та в той же час зниження власності мережі.
  • Зміна межі густини оптичних портів 100G: Призначена для економічно ефективного з’єднання віддалених вузлів мережі, ​​інтегрована інтерфейсна карта 100G DWDM OTN пропонує можливості оптичної маршрутизації з найвищою в галузі густинею 100G для використання в відкритих, стандартизованих архітектурах. Вона ефективно знижує складність мережі і пропонує продуктивність транспортного рівня в поєднанні з перевагами пакетної передачі. Новий інтерфейс також забезпечує гнучкість в експлуатації, оскільки сумісний з усією серією PTX.

Сімейство маршрутизаторів PTX, у поєднанні з T серією магістральних маршрутизаторів, MX серією універсальних пограничних 3D маршрутизаторів, ACX серією маршрутизаторів загального доступу та системою управління мережею Junos Space Network Management, надає унікальну архітектуру для нових мереж провайдерів послуг, забезпечуючи довгостроковий захист інвестицій шляхом гнучкого масштабування загальної пропускної спроможності для задоволення зростаючих потреб клієнтів.