DLP - Data Loss Prevention

Palo Alto Networks NGFW conf. Lic. DLP

Palo Alto Networks NGFW conf. Lic. DLP
Data Loss Prevention (DLP) on Prisma Access — це хмарний сервіс, який використовує керовані алгоритми машинного навчання для сортування конфіденційних документів для захисту та ексфільтрації даних. Ці моделі можуть ідентифікувати конфіденційну інформацію у ваших хмарних додатках та захистити їх.
DLP на Prisma Access дозволяє захищати конфіденційні дані файлів такими способами:

  1. Запобігає витоку завантажених файлів до несанкціонованих веб-програм. Виявляє та умовно припиняє витік конфіденційних даних до ненадійних веб-програм.
  2. Відстежує завантаження до санкційних веб-додатків.
  3. Виявляє та відстежує конфіденційні дані, коли вони завантажуються до санкційних корпоративних програм.

Щоб допомогти перевірити вміст та проаналізувати дані у правильному контексті, для точного визначення, що таке конфіденційні дані, та їх захисту, для запобігання інцидентам, покращений DLP на Prisma Access увімкнено за допомогою хмарної служби. Пропонується понад 250 шаблонів даних та безліч заздалегідь визначених профілів фільтрації даних, і він призначений для автоматичного надання нових шаблонів та профілів, доступних для використання у політиках фільтрації даних, як тільки вони додаються до хмарної служби.

У Вас возникли вопросы или нужна консультация по нашим продуктам и решениям? Заполните форму и мы перезвоним Вам в ближайшее время

    Поле телефон или E-mail должны быть заполнены
    Узнать цену Palo Alto Networks NGFW conf. Lic. DLP

      Поле телефон или E-mail должны быть заполнены