ІНФРАСТРУКТУРА для ДВОСТОРОННЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Ретранслятор MotoTRBO SLR 8000 компанії Motorola

Ретранслятор серії MOTOTRBO SLR 8000 – це надійне та якісне рішення для двостороннього радіозв’язку. Пристрій вирізняється компактним розміром, високою відмовостійкістю, низьким енергоспоживанням та малою вартістю володіння. Ретранслятор використовується для розширення зони радіопокриття та підтримки стабільності зв’язку в діапазонах UHF (400-520 МГц), VHF (136-174 МГц). Функціональність і потужність MOTOTRBO дає змогу ефективно передавати голос і дані, охоплювати віддалені та важкодоступні локації, забезпечуючи безперебійний зв’язок.

Можливості ретранслятора MotoTRBO SLR 8000 компанії Motorola

Висока надійність
 • Ретранслятори серії SLR 8000 можуть працювати цілодобово на повній потужності 100 Вт. Завдяки своїй високій чутливості та шумозаглушенню, якість голосового передавання обладнання не змінюється навіть у важкодоступних локаціях.
Висока ефективність
 • Пропускна здатність каналу становить 64 Кбіт/сек. Завдяки своїй модульній конструкції ретранслятор поміщається в стійці заввишки всього 2U і, маючи низьке енергоспоживання, знижує вартість володіння. Серія SLR 8000 має повний набір функцій MOTOTRBO і сумісна з IP Site Connect, Capacity Plus, Linked Capacity Plus, Capacity Max, Connect Plus, Analog Conventional, Analog Conventional Voting, MPT 1327. IP-інтерфейс дає змогу запускати застосунки та консолі безпосередньо в системі.
Абсолютна гнучкість
 • Ретранслятори серії SLR 8000 можна налаштувати відповідно до ваших потреб. В якості опції модель містить внутрішній підсилювач із преселектором та модулем антенного реле, тож ви отримаєте всі потрібні функції в одному пристрої. Також можна під'єднати внутрішню провідну карту для підключення можливостей регулювання тону, чотирипровідного аудіо та додаткових зовнішніх входів.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Ретранслятор MotoTRBO SLR 8000 компанії Motorola

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені