Мережеві рішення Juniper Networks, купити Juniper, ціни | ITbiz

Juniper


Мережеве обладнання Juniper Networks

Проектування, поставки, впровадження та технічна підтримка
МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПРОДУКТИ МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ JUNIPER:
Компанія Juniper є лідером у виробництві мережевого устаткування. Juniper Networks виробляє пристрої для тих, хто усвідомлює необхідність забезпечення безперервного функціонування та безпеки мережі, а також її побудови на високоякісному обладнанні. Наявність у компанії Juniper – ліцензії на вільне програмне забезпечення, говорить про надійність і турботі про своїх клієнтів.

Устаткування Juniper Networks призначений для тих компаній, які розглядають свою мережу як стратегічний актив, необхідний для якісного і безпечного обслуговування їх клієнтів, і хочуть уникнути постійних компромісів:Захищати інфраструктуру від постійно удосконалюються загроз і атак або надавати гнучкий і відкритий сервіс для користувачів?

Реалізувати набір інтелектуальних функцій в мережі або збільшувати її продуктивність?

Використовувати гнучкість і економічність Інтернету або будувати надійні і захищені приватні мережі?


У мережевої інфраструктури Juniper Networks цих питань не існує, так як вона має дуже високу продуктивність і вбудовані функції безпеки, що дає синергетичний ефект абсолютно безпечного і високошвидкісного інформаційного обміну.

Juniper є лідером ринку за частиною інновацій, тому тільки Juniper може забезпечити безпечну мережеву інфраструктуру, від якої залежить реалізація стратегії організації. Успіхи Juniper багаторазово підтверджені: інтегровані мережі, рішення з інформаційної безпеки і прискоренню роботи додатків вирішують найскладніші проблеми в індустрії. Більше 20 000 клієнтів, включаючи найбільших операторів зв’язку, довіряють інновацій компанії Juniper, використовуючи її інтегровані мережеві рішення для надання кращих послуг для своїх користувачів з мінімальними витратами.

Компанія ITbiz Solutions пропонує мережеве обладнання Juniper Networks, розраховані на задоволення потреб Вашої компанії будь-якого рівня. У нас Ви можете вигідно купити: мережеве обладнання Juniper, маршрутизатори і комутатори Juniper Networks за оптимальними цінами.ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З ПРОДУКТІВ JUNIPER