Gigamon - інтелектуальний центр для підключення засобів ІБ / моніторингу

Gigamon

Gigamon

«Gigamon» – компанія-першопроходець і одна із засновників класу рішень «network visibility» і «data access network». Продукти Gigamon забезпечують абсолютну видимість всередині фізичного і віртуального трафіку, що сприяє посиленню безпеки і підвищує продуктивність. Gigamon’s Visibility Fabric ™ і GigaSECURE® – перша в галузі платформа доставки безпеки, забезпечує просунутий інтелект, що дозволяє підвищувати ефективність управління безпекою, мережею і додатками. Маючи більше 10 років досвіду, рішення Gigamon встановлені по всьому світу, в тому числі і в 75% компаній зі списку Fortune 100.

Велика кількість коштів моніторингу використовується в сучасних мережах зв’язку і ІТ інфраструктурах для повноцінного бачення і аналізу трафіку. Всі ці системи ефективні рівно настільки, наскільки повноцінною є передача мережевого трафіку на них, і будь-які перебої, затримки і втрати трафіку ведуть до зниження ефективності їх роботи. Служби експлуатації намагаються підключати засоби моніторингу до найбільш підходящим вузлів, але динамічно розвивається мережа постійно змушує адаптувати і змінювати підключення цих коштів до мережі.

гигамонПРОДУКТИ

Gigamon Traffic Intelligence

Детальніше …

Технологія GigaSmart® включає в себе високопродуктивні засоби обчислення, що дозволяє збільшити цінність архітектури Gigamon Visibility Fabric ™ шляхом зміни, перетворення, перетворення і кореляції трафіку з різних джерел до інструментів моніторингу / аналітики / безпеки.

У нас Ви можете вигідно купити Gigamon Traffic Intelligence за оптимальними цінами.

Запит ціни

Gigamon Visibility Fabric

Детальніше …

Компанія Gigamon заснувала спосіб отримання доступу до будь-якого трафіку, в будь-якому сегменті мережі – Traffic Visibility Fabric ™. Даний підхід є фундаментом побудови повноцінної і гнучкою середовища моніторингу та аналізу трафіку в будь-яких мережах, включаючи віртуальні і хмарні середовища, в режимі реального часу, без затримок, втрат, а також не впливаючи на мережеву інфраструктуру.

У нас Ви можете вигідно купити Gigamon Visibility Fabric за оптимальними цінами.

Gigamon GigaVUE-VM

Детальніше …

З ростом віртуального трафіку в центрах відпрацювання даних, основним завданням для централізованої системи моніторингу є надання доступу до віртуального трафіку для засобів моніторингу мережі і / або аналізу безпеки.

У нас Ви можете вигідно купити Gigamon GigaVUE-VM за оптимальними цінами.

Gigamon Fabric Management

Детальніше …

За допомогою GigaVUE-FM з’являється можливість управляти всіма фізичними та віртуальними вузлами з єдиної точки. Візуалізація топології, узагальнені і настроюються панелі дозволяють переглядати і проактивно виявляти «гарячі точки» з можливостями швидкого доступу до стану вузлів, подій, портів, трафіку.

У нас Ви можете вигідно купити Gigamon Fabric Management за оптимальними цінами.

Gigamon Networks TAPs

 Детальніше…

Gigamon Networks TAPs – швидкі і надійні, оптичні активні і пасивні мережеві розгалужувачі забезпечують повноцінний доступ і видимість мережевого трафіку.

У нас Ви можете вигідно купити Gigamon Networks TAPs за оптимальними цінами.Відгуки партнерів:

“Одним из главных преимуществ компании ITbiz – это оперативно решать поставленные бизнес-задачи в кратчайшие сроки. Поэтому решение о выборе компании партнера и о внедрении Juniper QFX3500 для модернизации сети нашей компании было абсолютно обосновано. На сегодняшний день на рынке не так много решений, которые позволяют собрать большое количество 10G интерфейсов в 1U-устройстве. Virtual Chassis из QFX’ов – это опорная L2 сеть, в которую включены где-то бордеры, брасы, а где-то межоператорские стыки. При этом она одновременно и масштабируема по пропускной способности, и сама по себе отказоустойчива с временем сходимости 50 мс. А для развития сети можно отдать приоритет L3 функционалу”

Алімов Вадим Анатолійович , Технічний директор ООО «Максимум-Нет»


ПОЛУЧИТЕ БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ОТ НАШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ ПО ПРОДУКТАМ GIGAMON