Рішення FireEye NX, FireEye EX, AX, FX, FireEye CM, HX | ITbiz

FireEye

FireEye

FireEye захищає найбільш значимі активи в світі від сучасних кіберзлочинців. Поєднання технологій, інтелекту і експертизи – посилене найагресивнішою і енергійною командою реагування на інциденти – допомагає усунути вплив порушень безпеки. FireEye знаходить і зупиняє атакуючих на кожному етапі вторгнення. З FireEye, ви зможете детектувати атаки на етапі виникнення. Ви будете розуміти ризики атак на Ваші критичні активи. Також Ви зможете мати ресурси для швидкого реагування та вирішення інцидентів безпеки. FireEye Global Defence Community налічує понад 2700 клієнтів в 67 країнах, включаючи понад 157 зі списку Fortune 500.

Компанія ITbiz Solutions пропонує рішення FireEye (FireEye NX, EX, AX, FX, FireEye CM, HX, FireEye Mobile Threat Prevention) за оптимальними цінами, забезпечуючи безкоштовну доставку, настройку і технічну підтримку

1453966770879ПРОДУКТИ

Захист від Zero day атак – FireEye AX

FireEye AX защита от Zero day атак

 Детальніше …

FireEye AX – це платформа для повноцінного аналізу загроз і розслідування інцидентів. Система AX дає аналітикам безпеки контроль над потужною настроюється тестової середовищем, де абсолютно безпечно можна виконати і досліджувати загрози нового покоління, такі як Zero-Day і APT, які вбудовані у файли різного формату, вкладення поштових повідомлень або в web-об’єкти.

Коли аналітикам безпеки необхідна захищена середовище для тестування, відтворення, опису і документування шкідливих активностей, FireEye AX дозволяє просто завантажити підозрілий файл на платформу, де він буде всебічно обстежений за допомогою технології MVX. У процесі аналізу файлів, Web-об’єктів, і шкідливих URL платформа AX надає детальний звіт, який дозволяє отримати всеосяжний огляд атаки, від початкового експлойта і установки шкідливої програми, до встановлення з’єднань з контрольним сервером і подальших спроб завантаження шкідливого коду.

У нас Ви можете вигідно купити FireEye AX за оптимальними цінами.

Захист від АРТ атак – FireEye NX

Защита от АРТ атак FireEye NX

Детальніше …

Рішення FireEye (NX) Network Security  захищає від відомих і невідомих просунутих загроз за допомогою розробленої технології MVX “Multi-Vector Virtual Execution”, традиційного IPS і дослідницьких даних. Визначаючи загрози, які звичайні засоби захисту виявити не здатні, Ви можете сфокусуватися на оповіщеннях, які передбачають реальну загрозу і зменшити операційні витрати через високого рівня помилкових спрацьовувань. FireEye Network Threat Prevention Platform визначає і блокує експлойти «нульового дня», виконувані файли і мульти-протокольні callbacks, що допомагає організаціям масштабувати свій захист від просунутих загроз.

У нас Ви можете вигідно купити FireEye NX за оптимальними цінами.

FireEye CM

FireEye CM

Детальніше …

FireEye CM – це платформа централізованого управління всіма модулями FireEye EX, FX, NX, AX, яка забезпечує єдине управління, звітність та поширення інформації про загрози між модулями рішення. Легко встановлюється мережева платформа CM дозволяє локально поширювати профілі загроз, які автоматично в режимі реального часу генеруються встановленими в мережі пристроями FireEye. Вона так само забезпечує централізоване конфігурування, управління, і звітність.

У нас Ви можете вигідно купити FireEye CM за оптимальними цінами.

Фільтрація почти – FireEye EX

Фильтрация почты - FireEye EX

Детальніше …

FireEye EX – це рішення для захисту організації від спрямованих фішингових атак, які обходять традиційні репутаційні та антиспам технології. Це рішення аналізує підозрілі вкладення в електронній пошті і вбудовані посилання, а також блокує шкідливу активність для підвищення рівня безпеки електронної пошти.

У нас Ви можете вигідно купити FireEye EX за оптимальними цінами.

Захист робочих станцій – FireEye HX

Защита рабочих станций - FireEye HX

Детальніше …

Рішення FireEye HX дозволяє швидко і точно приймати рішення щодо події безпеки на кінцевій станції. FireEye HX використовує «індикатори ризику» (IOC) отримані з інших платформ FireEye (NX, EX, FX, AX) для оперативного підтвердження того, що кінцева станція була схильна до атаки. У процесі постійного моніторингу всіх робочих станцій, FireEye HX дозволяє корелювати повідомлення з мережевих пристроїв з подіями на робочих станціях.

У нас Ви можете вигідно купити FireEye HX за оптимальними цінами.

Захист від експлоітів – FireEye FX

Защита от експлоитов - FireEye FX

 Детальніше…

FireEye FX – це платформа для захисту від атак, що поширюються через файли різного формату. Fireeye FX аналізує вміст мережевих файлових сховищ з метою виявлення і подальшого карантину загроз, які могли бути занесені вручну, за допомогою web або поштою, тим самим перешкоджаючи їх подальшому поширенню. FireEye FX аналізує загальні папки використовуючи технологію FireEye Multi-Vector Virtual Execution (MVX), яка виявляє zero-day шкідливий код, вбудований в найбільш популярні формати файлів.

У нас Ви можете вигідно купити FireEye FX за оптимальними цінами.Відгуки партнерів:

“Решение Arbor Pravail APS зарекомендовало себя с самой лучшей сторон. Простота и доступность в использовании Pravail APS, его полная готовность к работе с момента первого включения, автоматический анализ угроз и выявление атак обеспечивают быстрое и надежное решение проблем с DDoS-атаками. Поэтому решение о внедрении продуктов Arbor Pravail APS для обеспечения информационной безопасности нашей компании было абсолютно обосновано”

Дмитро Сергієнко , ІТ-директор медіа-групи  «1+1 Медіа»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по РІШЕННЯМ FIREEYE