Extreme маршрутизатори, комутатори, Summit, мережеве обладнання,

EXTREME NETWORKS


Мережеве обладннання EXTREME NETWORKS

Проектeвання, постачання, впровадження та технічна підтримка

 
 
 
 
 
 
 
 1

           Комутатори


.

Extreme Networks – компанія заснована в 1996 році, займається розробкою передових рішень Ethernet. Відкритими патентами Extreme Networks є безліч стандартів Ethernet в області розгортання мережі, надання якості обслуговування. Компанія випускає унікальні рішення, які підтримують різні протоколи комутації і маршрутизації, що використовують єдину модульну операційну систему на всіх пристроях.


Корпоративні Мережі

Ви можете використовувати Extreme Networks для побудови конвергентних Ethernet мереж підприємства – від забезпечення бездротового доступу до побудови ядра кампусних мереж. Компанія Extreme Networks представляє інфраструктурні рішення для конвергентних мереж, що дозволяють успішно вирішувати найскладніші мережеві завдання. Рішення Extreme Networks використовують інноваційну архітектуру, засновану на відкритих мережевих стандартах, що дозволяє реалізувати осмислену стратегію і забезпечити безпрецедентний рівень контролю всіх додатків і сервісів. Це забезпечить повний захист ваших конвергентних мереж, що підтримують передачу відео, голосу і даних в фіксованих і бездротових інфраструктурах.


Мережі Операторів

Компанія Extreme Networks є лідером в просуванні новітніх стандартів Ethernet, таких як PBB, PBB-TE, E-NNI. За рахунок підтримки VPLS і MPLS надається можливість використовувати оптимальну архітектуру мережі. Використання єдиної операційної системи ExtremeXOS дозволяє створити сучасну телекомунікаційну інфраструктуру для операторів зв’язку. З цією метою компанія пропонує повний перелік необхідного обладнання: від маршрутизаторів E4G для підключення базових станцій мобільних операторів по E1 / T1 каналах і синхронного Ethernet, до самого продуктивного в галузі Ethernet-комутатори BlackDiamond X8.


Мережі ЦOДів

Конвергентні мережі Цодов отримують великі переваги від 10Гбіт Ethernet і дозволяють підготуватися до до 40 / 100Гбіт. Компанія Extreme Networks, будучи світовим лідером серед виробників комутаторів, пропонує побудову комутаційної інфраструктури дата-центру розміром до 2000 портів, по двох-рівневої моделі. Для великих дата-центрів (більше 2000 портів) або мереж з унікальними програмами та архітектурними вимогами, трьох-рівнева архітектура може бути більш придатною.

У нас Ви можете вигідно купити мережеве обладнання EXTREME NETWORKS, комутатори EXTREME, Обладнання для безпровідних мереж EXTREME, модульні комутатори EXTREME за оптимальними цінами.

.ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ по ПРОДУКТАМ EXTREME