Мрежеве обдаднання Brocade, купити по вигідній ціні

Brocade


МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ Brocade

Проектування, поставка, впровадження та обслуговування
МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПРОДУКТИ МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ BROCADE:
 Компанія ITbiz Solutions пропонує мережеве обладнання компанії Brocade Networks- лідера в області продуктивності, масштабованості, високою портової щільності і низького енергоспоживання для мереж зберігання, центрів обробки даних, сервіс-провайдерів і корпоративних мереж.

Портфель пропозицій включає комутатори і маршрутизатори FC / FCoE і Ethernet / IP / MPLS, програмне забезпечення та інші продукти. Устаткування Brocade призначений для клієнтів, яким потрібна висока продуктивність, масштабованість, сумісність і відповідність стандартам, а також висока надійність мереж передачі даних. Всі ці переваги дозволяє операторам і провайдерам зв’язку планомірно перейти на 100 Gb Ethernet, без втрат вкладених інвестицій, що досягається за рахунок малої кількості сервісних контрактів і віртуальних ліцензій на додатковий функціонал – як правило, пристрої відразу підтримують весь можливий функціонал. Важливо відзначити, що інтерфейс керування пристроями досить простий і знайомий багатьом українським фахівцям, завдяки схожості команд і структури CLI (Command Line Interface) з Cisco, тому перехід на рішення Brocade буде максимально простим і комфортним. Крім цього, сертифіковані фахівці компанії «ITBiz» в команді з професіоналами з боку розробника допоможуть придбаному обладнанню заробити в рамках будь-якої мережі, в короткі терміни.

У нас Ви можете вигідно купити маршрутизатори Brocade, комутатори Brocade, медіаконвектори Brocade за оптимальними цінами.

 ПОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО ПРОДУКТАМ BROCADE