Захист мережі та периметру | ITbiz

Захист мережі та периметру
ЗАЩИТА СЕТИ И ПЕРИМЕТРА

В області інформаційної безпеки компанія ITbiz Solutions застосовує комплексний підхід до вирішення завдань будь-якої складності. Починаючи від впровадження засобів захисту до супроводу на етапі експлуатації та підтримки, що в свою чергу гарантує високу якість виконання завдань клієнта.

Компанія ITbiz Solutions пропонує своїм клієнтам послуги з побудови систем інформаційної безпеки, які включають в себе аналіз і планування системи, підбір і впровадження рішень, а також підтримку на етапі експлуатації.


Безкоштовні консультації. Пілотні впровадження. Продаж, впровадження та супровід.Шлюзи мережевої безпеки

Системи захисту периметру є невід’ємною частиною багаторівневого корпоративного захисту, які діють як «бар’єр» між сегментами з різним рівнем довіри, контролюючи доступ до ресурсів.

Міжмережеві екрани – системи мережевої безпеки, які контролюють вхідний і вихідний трафік, грунтуючись на наборі правил. Таким чином, міжмережеві екрани запобігають несанкціонованому доступу до ресурсів, дозволяючи лише довіреною користувачам і довіреною додатків проникнути всередину вашої мережі.

Вибір оптимального рішення – нелегке завдання, яке потрібно вирішувати разом. Ми допоможемо Вам з вибором оптимального рішення і інтеграцією в Вашу існуючу інфраструктуру, перед цим провівши успішний пілотний проект, який на практиці доведе всі переваги, які ви отримуєте після впровадження даного рішення. Нашими партнерами є провідні світові виробники рішень з інформаційної безпеки.

Универсальный шлюз безопасности (UTM)

Продукти:

Fortinet FortiGate,   Juniper SRX-series,   PaloAlto Networks

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgpalo-alto-logoFortinet-01


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Система запобігання вторгнень

Системи запобігання вторгнень (IPS Intrusion Prevention System) системи аналізу трафіку, які дозволяють визначити і запобігти мережеві атаки, спираючись на сигнатурний і поведінковий метод. Вбудовані системи навчання дозволяють значно знизити кількість помилкових спрацьовувань і знизити ризик використання існуючих вразливостей. Особливістю деяких систем є можливість встановлювати віртуальну латочку на знайдену уразливість, щоб запобігти її експлуатацію, до того часу, поки виробники не буде випущено оновлення з виправленням даної уразливості. Системний підхід до захисту мережі дозволить максимально знизити збитки від загроз «нульового дня» і складних цілеспрямованих атак.

Сетевые системы предотвращения вторжений

Продукти:

Fortinet FortiGate,   IBM Security Network IPS,   FireEye NX.

Партнери:

Fortinet-01


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Захист від DDOS атак

Захист від DDoS-атак (ДДоС) – це повноцінний захист з використанням новітнього комплексу обладнання, що протистоїть всім відомим типам DDoS-атак із забезпеченням постійного контролю і підтримки актуальних правил фільтрації. Такий підхід забезпечує безперервну роботу інтернет-ресурсів клієнтів і допомагає їм уникнути неприємних наслідків.

DDoS – відмова від обслуговування мережевого ресурсу в результаті численних розподілених (тобто відбуваються з різних точок інтернет-доступу) запитів. Відмінність DoS-атаки (Denial of Service – «Відмова від обслуговування») від DDoS полягає в тому, що в цьому випадку перевантаження відбувається в результаті запитів з якогось певного інтернет-вузла.

У разі набагато більш складною і досконалою DDoS-атаки може бути повністю порушена робота будь-якого ресурсу. Під час атаки на сервер надходять мільйони запитів від користувачів, що призводить до його перевантаження і, відповідно, недоступності. Не встигаючи обробляти величезну кількість запитів, сервер спочатку починає просто гальмувати, а потім і зовсім припиняє роботу.

Компанія ITbiz представляє комплексні рішення від DDoS-атак.

security_ngips_carousel_785x235_tcm114_1608877_tcm114_1601854_tcm114-1608877

Продукти:

Arbor Networks APS,  Arbor Networks TMS,  Arbor Networks SP,   Accumuli DDoS Secure,  Fortinet FortiDDoS

Партнери:

Fortinet-01

Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Захист електроної пошти

Найбільш популярний спосіб взаємодії в той же час є найбільш вразливим місцем корпоративної системи безпеки. А все тому, що тут найбільш важливу функцію має людський фактор. Спам вже давно не є основною загрозою бізнесу. Так, він негативно впливає на продуктивність роботи співробітників, забираючи багато часу, а також створюючи головний біль вашому ІТ підрозділу.

Фішинг – основна загроза бізнесу сьогодні. Цілеспрямовані атаки з використанням електронної пошти – класика жанру. Електронний листи з шкідливими посиланнями, вкладеннями, макросами в документах і багато іншого. Слабким місцем є одержувач листа, який не завжди обізнаний в області ІБ. І поки внутрішні служби інформаційної безпеки намагаються донести до співробітників важливість дотримання базових принципів безпеки та поводження з листами, Вам необхідно захиститися від цих атак вже сьогодні.

Благо провідні виробники рішень з інформаційної безпеки допомагають бізнесу вирішити цю нетривіальну задачу, випускаючи потужні системи контролю вкладень електронної пошти і детектування спаму.

210315_Tutanota1

Продукты:

Forcepoint,   FireEye,  Fortinet,  Symantec.

Партнери:

Fortinet-01

symantec_logo_horizontal_2010

Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО ЗАХИСТУ МЕРЕЖІ ТА ПЕРИМЕТРУ