Защита от DDOS атак, Arbor

Захист від DDoS-атакВ області інформаційної безпеки компанія ITbiz Solutions застосовує комплексний підхід до вирішення завдань будь-якої складності. Починаючи від впровадження засобів захисту до супроводу на етапі експлуатації та підтримки, що в свою чергу гарантує високу якість виконання завдань клієнта.

Компанія ITbiz Solutions пропонує своїм клієнтам послуги з побудови систем інформаційної безпеки, які включають в себе аналіз і планування системи, підбір і впровадження рішень, а також підтримку на етапі експлуатації.


Безкоштовні консультації. Пілотні впровадження. Продаж і супровід.Захист від DDoS-атак

Захист від DDoS-атак (ДДоС) – це повноцінний захист з використанням новітнього комплексу обладнання, що протистоїть всім відомим типам DDoS-атак із забезпеченням постійного контролю і підтримки актуальних правил фільтрації. Такий підхід забезпечує безперервну роботу інтернет-ресурсів клієнтів і допомагає їм уникнути неприємних наслідків.

DDoS – відмова від обслуговування мережевого ресурсу в результаті численних розподілених (тобто відбуваються з різних точок інтернет-доступу) запросов. Відмінність DoS-атаки (Denial of Service – «Відмова від обслуговування») від DDoS полягає в тому, що в цьому випадку перевантаження відбувається в результаті запитів з якогось певного інтернет-вузла.

У разі набагато більш складною і досконалою DDoS-атаки може бути повністю порушена робота будь-якого ресурсу. Під час атаки на сервер надходять мільйони запитів від користувачів, що призводить до його перевантаження і, відповідно, недоступності. Не встигаючи обробляти величезну кількість запитів, сервер спочатку починає просто гальмувати, а потім і зовсім припиняє роботу.

Компанія ITbiz представляє комплексні рішення від DDoS-атак.

security_ngips_carousel_785x235_tcm114_1608877_tcm114_1601854_tcm114-1608877

Продукти:

Arbor Networks APS,  Arbor Networks TMS,  Arbor Networks SP,   Accumuli DDoS Secure,  Fortinet FortiDDoS

Партнери:

Fortinet-01


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

 ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШИХ ФАХІВЦІВ ІЗ ЗАХИСТУ МЕРЕЖІ І ПЕРИМЕТРУ