Управление информационной безопасностью | ITbiz

Управленню безпекою

В області інформаційної безпеки компанія ITbiz Solutions застосовує комплексний підхід до вирішення завдань будь-якої складності. Починаючи від впровадження засобів захисту до супроводу на етапі експлуатації та підтримки, що в свою чергу гарантує високу якість виконання завдань клієнта.

Компанія ITbiz Solutions пропонує своїм клієнтам послуги з побудови систем інформаційної безпеки, які включають в себе аналіз і планування системи, підбір і впровадження рішень, а також підтримку на етапі експлуатації.
Управління подіями і інцидентами інформаційної безпеки

Процес управління подіями і інцидентами є одним з ключових процесів забезпечення інформаційної безпеки в компанії. Для вирішення цього завдання необхідно зібрати різні дані про події і станах компонентів інформаційної безпеки в компанії, обробити їх і надати зручний інструмент для моніторингу, виявлення та розслідування інцидентів, реагування та звітності.

Рішення класу SIEM (Security Information and Event Management), покликані вирішувати ці завдання, пройшли кілька етапів генерації: від простих систем збору подій до складних механізмів кореляції подій і потоків і виявлення аномалій. Дані системи допоможуть підвищити ефективність процесу управління інцидентами – раннє виявлення, аналіз, прийняття заходів щодо пом’якшення або ліквідації наслідків, запобігання інцидентів надалі, а також зможуть стати відправною точкою для побудови вашого власного SOC (Security Operation Center). Це, в свою чергу, сприяє підвищенню рівня ІБ і забезпечення безперервності бізнес-процесів організації.

dlp-solar-dozor-7-638

Продукти:

IBM QRadar,   AlienVault USM

Партнери:

uchenye-ibm-modelirujut-rabotu-chelovecheskogo_1

AlienVault

 


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Сканування на вразливостей

Управління вразливостями – процес, в якому уразливості в ІТ визначено, і ризики реалізації цих вразливостей оцінені. Ця оцінка призводить до виправлення вразливостей і усунення ризику, або формального прийняття ризику з боку керівництва організації. Процес сканування вразливостей нероздільно пов’язаний з процесом управління уявзімостямі, оскільки дозволяє відобразити на основі даних після проведення сканування відбувається оцінка ризиків, пом’якшення наслідків, прийняття ризиків і т.д.

Дуже важливо правильно підійти не тільки до вибору сканера вразливостей для Вашої інфраструктури і розгорнутих сервісів, але також і до вибору постачальника рішень / послуг, які допоможуть правильно налаштувати і конфігурувати сканування, щоб обмежити кількість помилкових спрацьовувань в результатах сканування.

Управление уязвимостями

Продукти:

Rapid 7 NexposeIBM Security QRadar Vulnerability Manager 

Партнери:

uchenye-ibm-modelirujut-rabotu-chelovecheskogo_1

Rapid 7 Nexpose

 

 


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Платформа доставки безопасности

Велика кількість засобів моніторингу використовується в сучасних мережах зв’язку і ІТ інфраструктурах для повноцінного бачення і аналізу трафіку. Всі ці системи ефективні рівно настільки, наскільки повноцінною є передача мережевого трафіку на них, і будь-які перебої, затримки і втрати трафіку ведуть до зниження ефективності їх роботи. Служби експлуатації намагаються підключати засоби моніторингу до найбільш підходящим вузлів, але динамічно розвивається мережа постійно змушує адаптувати і змінювати підключення цих коштів до мережі.

Рішення компанії Gigamon дозволяють об’єднати апаратні і програмні інновації, управляти видимістю трафіку для підвищення ефективності кожного пристрою безпеки.

Продукти:

Gigamon Visibility Fabric 

Партнери:

gigamon


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Аналіз захищеності вихідного програмного коду

Багато компаній використовують додатки для запуску критичних бізнес-процесів, проведення операцій з постачальниками і забезпечення складних сервісів для клієнтів. Захоплююче що в той час як організації багато в чому залежать від таких додатків для запуску і підтримки свого бізнесу, більшість практично не приділяють ніяких зусиль для забезпечення адекватного рівня безпеки даних додатків.

У сьогоднішньому ландшафті все більш складних загроз планка повинна бути піднята. Так як додатки можуть ставити під загрозу загальну безпеку організації, забезпечення належного рівня їх безпеки повинно стати пріоритетним завданням.

Продукти:

IBM AppScan Source 

Партнери:

uchenye-ibm-modelirujut-rabotu-chelovecheskogo_1

 


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО  УПРАВЛІННЮ БЕЗПЕКОЮ