Symantec - информаційна безпека та захист інформації, Symantec Email Security, Symantec Data Loss Prevention

Symantec

Symantec

Компанії всіх розмірів стикаються з однією суттєвою завданням: необхідністю захищати і управляти великими обсягами інформації. Symantec є світовим лідером за рішеннями забезпечення безпеки, зберігання і систем управління даними. Унікальний фокус компанії полягає в зниженні ризиків для інформації, технологій і процесів незалежно від пристрою, платформи, взаємодії або розташування.

В основних напрямках діяльності – захист кінцевих точок, управління сховищами і резервне копіювання. У міру розвитку загроз, а також адаптації клієнтів до нових технологій і технологій споживання, Symantec інвестує в країни, що розвиваються сфери, такі як мобільність, віртуалізація і SaaS, які допоможуть знизити витрати і спростити завдання для клієнтів.

Компанія ITbiz Solutions пропонує рішення Symantec:

SYMANTEC ENDPOINT PROTECTION
SYMANTEC DATA LOSS PREVENTION
SYMANTEC EMAIL SECURITY
SYMANTEC ADVANCED THREAT PROTECTION
за оптимальними цінами, забезпечуючи безкоштовну доставку, настройку і технічну підтримку.

symantecПРОДУКТИ

Symantec Endpoint Protection

Symantec Endpoint Protection

Детальніше …

Symantec Endpoint Protection виходить за рамки традиційних антивірусних рішень, забезпечуючи швидшу, поліпшений захист від сучасних складних і спрямованих атак. Крім технологій Insight і SONAR, рівні захисту включають брандмауер, запобігання вторгнень і антивірусний захист. Унікальна технологія оцінки репутації Symantec Insight дозволяє скоротити час сканування, а технологія моніторингу поведінки файлів SONAR забезпечує надійний захист від нових атак. Це провідне галузеве рішення використовує один багатофункціональний агент, що надає поліпшені можливості управління і підтримку різних операційних систем.

 У нас Ви можете вигідно купити Symantec Endpoint Protection за оптимальними цінами.

Symantec Data Loss Prevention

Symantec Data Loss Prevention

Подробнее …

Symantec Data Loss Prevention – провідне рішення для запобігання витоку даних. Комплексний підхід Symantec до захисту інформації враховує розпливчасті межі сучасних систем безпеки, зростаюче число спрямованих атак, а також зміни в звичках і вимогах користувачів.

  У нас Ви можете вигідно купити Symantec Data Loss Prevention за оптимальними цінами.

Symantec Email Security

Symantec Email Security

Детальніше …

Сімейство хмарнкових послуг і продуктів Symantec для захисту і забезпечення конфіденційності електронної пошти, а також контролю за поштовими скриньками. Захист від шкідливих програм, фішингу, спаму і спрямованих атак в поєднанні з концепцією BYOD, технологіями захисту електронної пошти для смартфонів і планшетів, архівування, запобігання витоку даних і шифрування поштових скриньок, розміщених в хмарі або на ресурсах компанії.

  У нас Ви можете вигідно купити Symantec Email Security за оптимальними цінами.

Symantec Advanced Threat Protection

symantec

Детальніше …

Об’єднує глобальні телеметричні дані, отримані з одного з найбільших у світі джерел аналітичних даних про кібербезпеки, з локальними даними клієнта на рівні кінцевих точок, мереж і електронної пошти, що дозволяє успішно виявляти атаки, які неможливо виявити стандартними методами.

У нас Ви можете вигідно купити Symantec Advanced Threat Protection за оптимальними цінами.Відгуки партнерів:

«За счет функционала Unified Forwarding Table, который позволяет эффективно управлять ресурсами, мы можем настроить Juniper QFX5100-96S под свои нужды, отдать приоритет L2 или L3 функционалу. На сегодняшний день высокопроизводительный, гибкий в настройках коммутатор выполняет функции граничного маршрутизатора (Border Router) для подключения паритетных каналов. За счет большой плотности интерфейсов, коммутатор агрегирует множество физических линков к паритетным операторам на одном устройстве, поверх которых поднимаются полноценные eBGP сессии. Также, коммутатор выступает в роли связующего звена для сегментов сети, что очень важно для нас. Благодарим компанию ITbiz за конструктивное сотрудничество и оперативность принимаемых решений. Всегда приятно работать с профессионалами, которые понимают твои потребности и могут в кратчайшие сроки подобрать и внедрить необходимое оборудование»

Дмитрий Татаринов, Технический консультант ООО «Укрдатаком»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХСПЕЦІАЛІСТІВ по ПРОДУКТАМ SYMANTEC


Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...