Системи озвучування та відображення відеоінформації | ITbiz

Системи озвучування та відображення відеоінформації


ico_audio2

Одним з пріоритетних напрямків компанії ITbiz є розробка, впровадження та розвиток аудіовізуальних рішень, які можуть застосовуватися як в державних, так і комерційних організаціях, освіті та медицині, ритейлі й банківському секторі, на промислових підприємствах та інших проектах.
Аудіовізуальні комплекси включають в себе безліч різних багатофункціональних підсистем взаємодіючих між собою (підсистема відображення, озвучування, управління, комутації, відеоконференц-зв’язку і т.п.).

Безкоштовні консультації. Пілотні впровадження. Продаж і супровід.

 


Системи озвучування та відображення відеоінформації

На сьогоднішній день практично в кожній великій або середній компанії є своя переговорна кімната, а в більш великих компаній і зал для масштабних нарад. Наша компанія займається проектуванням, постачанням обладнання для залів засідань і його інсталяцією.

Система відображення відеоінформації призначена для трансляції різних відеосигналів на засоби відображення. Як засоби відображення для залу можуть виступати: мультимедіа проектори, плазмові панелі, LCD панелі, монітори, телевізори і відео стіни з цих пристроїв.

Системи озвучування призначена для того, щоб якісно і з достатньою гучністю донести до кожного слухача всю аудиоинформацию. При цьому під системою озвучування залу засідань мається на увазі весь комплекс аудіо апаратури, починаючи з мікрофонів і микшерского пульта, і закінчуючи безпосередньо динаміками (акустичними системами, гучномовцями) і іншими засобами відтворення звуку.

av-w

Продукти:

Barco,  Eyevis

Партнери:


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ З СИСТЕМ ОЗВУЧУВАННЯ й ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ