Системы аудио/видео конференцсвязи | ITbiz

Системи конференц зв’язку


Одним з пріоритетних напрямків компанії ITbiz є розробка, впровадження  аудіовізуальних рішень, які можуть застосовуватися як в державних, так і комерційних організаціях, освіті та медицині, ритейлі й банківському секторі, на промислових підприємствах та інших проектах. Аудіовізуальні комплекси включають в себе безліч різних багатофункціональних підсистем взаємодіючих між собою (підсистема відображення, озвучування, управління, комутації, відеоконференц-зв’язку і т.п.).

Компанія ITbiz Solutions пропонує своїм клієнтам комплексні послуги з побудови та модернізації проектів будь-якої складності по впровадженню аудіовізуальних рішень, які включають в себе аналіз і планування системи, підбір і впровадження рішень, а також технічну підтримку.

Безкоштовні консультації. Пілотні впровадження. Продаж і супровід.Аудіоконференцзв'язок

Аудіоконференції – це можливість об’єднати в одну телефонну розмову від трьох до двадцяти учасників, і всі учасники конференції можуть чути один одного і спілкуватися одночасно.

Аудіоконференції на сьогоднішній день є зручним засобом проведення колективних дискусій, нарад або переговорів, особливо коли потрібно швидко прийняти спільне рішення з обговорюваної теми.

При реалізації проектів по впровадженню аудіконференцсвязі ми використовуємо тільки перевірені рішення відомих виробників, які забезпечують високу якість звучання, безпека і простота використання.

Фахівці компанії компанії ITbiz реалізують проекти будь-якої складності по організації аудіконференціі будь-якої складності.

Konf

Продукти:

Polycom, Grandstream GAC2500

Партнери:

cisco

Grandstream


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Відеоконференцзв'язок

Відеоконференцзв’язок забезпечує одночасну передачу відео і звуку між двома і більше користувачами, за допомогою апаратно-програмних засобів комунікації. Система відеоконференцзв’язку складається з терміналу (від звичайних ПК до систем телеприсутності), сервера ВКС (відповідає за проведення групових сеансів відеоконференцзв’язку), периферійного обладнання (камери, мікрофони, мікшери, системи ехоподавлення та інше) та інфраструктури (обробка відео, передача контенту, інтеграція з зовнішніми рішеннями).

Фахівці компанії компанії ITbiz реалізують проекти будь-якої складності по організації відеоконференцзв’язку будь-якої складності.

Переваги використання відеоконференцзв’язку

Економія часу.
Простота використання.
Масштабованість.
Реалістичність.
Безпека.

видео конференция

Продукти:

Polycom,   Granstream,   Cisco

Партнери:

cisco

Grandstream


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

VoIP та телефонія

Продукти:

Polycom VOIP,  Grandstream VOIP, Cisco VOIP

Партнери:

cisco


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮНАШИХ ФАХІВЦІВ ПО СИСТЕМАМ КОНФЕРЕНЦЗВ’ЯЗКУ