Мережеве обладнання Ruggedcom | ITbiz

Ruggedcom


Мережеве обладнання Ruggedcom

Проектування, постачання, впровадження та обслуговуванняМИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПРОДУКТИ МЕРЕЖЕВОГО ОБЛАДНАННЯ RUGGEDCOM:


 
 
 
 

КОММУТАТОРЫ RUGGEDCOM

Комутатори

 
 
 
 
 
 

МАРШРУТИЗАТОРЫ RUGGEDCOM

Маршрутизатори


.

Компанія ITbiz Solutions пропонує мережеве обладнання компанії RuggedCom, яка проектує і виготовляє комунікаційне обладнання (маршрутизатори RuggedCom, комутатори RuggedCom, медіаконвектори RuggedCom), призначене для роботи в умовах підвищеного ЕМІ і несприятливих кліматичних умовах, відповідне світовим стандартом IEC 61850-3 Ethernet. Комунікаційне обладнання RuggedCom має сертифікат RuggedRated, що гарантує надійну роботу в екстремальних промислових умовах.

Ключовими відмінностями обладнання RuggedCom є:


  • стійкість до електромагнітного випромінювання, здатність працювати на надпотужних підстанціях 300 кВ і більше;
  • стійкість обладнання до вібрацій і механічних ударів;
  • високонадійні блоки живлення індустріального виконання;
  • висока напрацювання на відмову MTBF> 500 000 ч і надійність: 99,9999%

 

У сфері промислової автоматизації та побудові промислових мереж передачі даних все більше приділяється уваги питанням побудови надійного інформаційного простору. А з урахуванням того, що обладнання передачі даних доводиться працювати в досить складних і непростих умовах, питання вибору якісного та надійного обладнання виходить на одне з перших місць. Ці завдання виникають не тільки при автоматизації промислових об’єктів, а й при організації зв’язку з датчиками і виконавчими механізмами, системами передачі даних в транспорті, нафти і газової галузі, системами відеоспостереження.

У нас Ви можете вигідно купити маршрутизатори RuggedCom, комутатори RuggedCom, медіаконвектори RuggedCom за оптимальними цінами.
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮНАШИХ ФАХІВЦІВ по ПРОДУКТАМ RUGGEDCOM