Точки доступа Wi-Fi Ruckus

Ruckus Wireless


WI-FI ОБЛАДНАННЯ RUCKUS WIRELESS

Проектування, з постачання, впровадження та технічна підтримкаМИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПРОДУКТИ WI-FI ОБЛАДНАННЯ RUCKUS WIRELESS:
Компанія Ruckus Wireless є піонером на ринку систем бездротового зв’язку і дозволяє операторам зв’язку і підприємствам зберігати лідируючі позиції і задовольняти зростаючий попит на високошвидкісні додатки і послуги. Завдяки технології Smart Wi-Fi від компанії Ruckus з’явилася можливість переглянути характеристики бездротових мереж з точки зору їх гнучкості, надійності і доступності. Ми називаємо це всеосяжним якістю.

Принцип всеосяжного якості в області бездротового зв’язку є пріоритетним напрямком нашої діяльності з моменту заснування компанії у 2004 році, дозволяючи їй залишатися лідером галузі щодо вдосконалення характеристик. Ми ніколи не покладалися на стандартні технології створення систем радіозв’язку: вони просто не дозволяють забезпечити необхідний рівень пропускної здатності, протяжності або придушення перешкод для організації високоякісної бездротового зв’язку. Замість цього ми зібрали команду, в яку увійшли найкращі і талановиті фахівці по бездротовому зв’язку в світі, що дозволило нам створювати унікальні рішення для реалізації нашої концепції всеосяжного якості.

Наші продукти

Компанія Ruckus Wireless пропонує широкий діапазон спеціалізованих продуктів Smart Wi-Fi як для підприємств, так і для постачальників послуг. Ці продукти розроблені в повній відповідності до стандартів. У них застосовується запатентована технологія Wi-Fi, що дозволяє збільшити дальність, рівень надійності і підвищити робочі характеристики Wi-Fi. В визнаних експертами адаптивних антенних решітках використовуються сучасні методи управління сигналами, які дозволяють автоматично уникати радіоперешкод і в реальному часі вибирати кращий сигнальний тракт для кожного сеансу передачі Wi-Fi, тобто встановлювати найкраще можливе з’єднання.

Компанія ITbiz Solutions пропонує рішення Ruckus Wireless, розраховані на задоволення потреб Вашої компанії будь-якого рівня. У нас Ви можете вигідно купити: інтелектуальні послуги бездротового зв’язку і програмне забезпечення, управління системою і контроль, точки доступу за оптимальними цінами.

 

 ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ по ПРОДУКТАМ WI-FI ОБЛАДНАННЯ RUCKUS WIRELESS