Rapid 7 | ITbiz

Rapid 7

 

 

 

Будь-який елемент в ІТ інфраструктурі вразливий. Вашим завданням є вчасно виявити вразливість і усунути її, до того, як це встигнуть зробити зловмисники.

З цими завданнями чудово справляються рішення класу Vulnerability Management. Процес сканування вразливостей нероздільно пов’язаний з процесом управління вразливостями, оскільки на основі даних після проведення сканування відбувається оцінка ризиків, пом’якшення наслідків, прийняття ризиків і т.д.

Дуже важливо правильно підійти не тільки до вибору сканера вразливостей для Вашої інфраструктури і розгорнутих сервісів, але також і до вибору постачальника рішень/послуг, які допоможуть правильно налаштувати і конфігурувати сканування, щоб обмежити кількість помилкових спрацьовувань в результатах сканування.

За допомогою продуктів компанії Rapid 7 – Nexpose і Metasploit Ви отримуєте можливість виявляти вразливості, оцінювати конфігурації, оцінювати безпеку web-додатків, надавати звіти для відповідності PCI DSS, а також підтверджувати ці вразливості, проводити власні тести на проникнення і аудит паролів, чим не може похвалитися жоден інший виробник рішень щодо виявлення та усунення вразливостей. Це дозволить Вам використовувати комплексний підхід по кваліфікації і верифікації вразливостей.

Багато про що говорить довіра компаній зі світовим ім’ям, які обрали для вирішення своїх завдань продукти і сервіси Rapid7, серед яких: Vodafone, Etihad Airways, Booking.com, American Express, IBM, Hyundai, Siemens, Allianz, LG та інші.

У нас Ви зможете купити Rapid 7 Nexpose і Rapid 7 Metasploit за вигідною ціною.

 ПРОДУКТИ

Rapid 7 Nexpose

nx

Детальніше …

Rapid 7 Nexpose – сканер вразливостей, що представляє собою єдину платформу, що дозволяє виконувати повну оцінку існуючої фізичний і віртуальної інфраструктур, операційні системи, веб-додатки, бази даних і налаштування безпеки.

У нас Ви зможете купити Rapid 7 Nexpose за вигідною ціною.

Rapid 7 Metasploit

metasploits-2

Детальніше …

Rapid 7 Metasploit – найбільш використовуваний засіб для проведення тестів на проникнення в світі, має найбільшу базу підтверджених експлойтів, а також найбільше в світі ком’юніті з більш ніж 200 000 користувачів.

Компанія ITbiz пропонує рішення Rapid 7 Metasploit за ціною від виробника.Відгуки партнерів:

“Одним из главных преимуществ компании ITbiz – это оперативно решать поставленные бизнес-задачи в кратчайшие сроки. Поэтому решение о выборе компании партнера и о внедрении Juniper QFX3500 для модернизации сети нашей компании было абсолютно обосновано. На сегодняшний день на рынке не так много решений, которые позволяют собрать большое количество 10G интерфейсов в 1U-устройстве. Virtual Chassis из QFX’ов – это опорная L2 сеть, в которую включены где-то бордеры, брасы, а где-то межоператорские стыки. При этом она одновременно и масштабируема по пропускной способности, и сама по себе отказоустойчива с временем сходимости 50 мс. А для развития сети можно отдать приоритет L3 функционалу”

Алімов Вадим Анатолійович , Технічний директор ООО «Максимум-Нет»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО ПРОДУКТАМ RAPID 7