Побудова мереж для операторів зв'язку | ITbiz

Побудова мереж для операторів зв’язку

агрегация

Мережева інфраструктура – це система високої надійності, яка забезпечує безперервність роботи всіх бізнес-процесів компанії, що об’єднує IP-мережі, оптичні мережі, мережа зберігання даних і комплекс рішень щодо забезпечення інформаційної безпеки, управління мережею, по балансуванню навантаження і оптимізації роботи програмних додатків.

Компанія ITbiz Solutions пропонує своїм клієнтам комплексні послуги з побудови та модернізації мережевої інфраструктури будь-якої складності, які включають в себе аналіз і планування системи, підбір і впровадження рішень, а також технічну підтримку.

Бесплатные консультации. Пилотные внедрения. Продажа и сопровождение.Обладнання контролю доступу

На рівні доступу здійснюється підключення абонентів. Даний рівень наймісткіший за кількістю пристроїв. Він зазвичай будується по топології «зірка», але не рідко використовуються кільцеві і комірчасті топології. Вибір топології залежить від територіальної розподіленості абонентів. У разі наявності більшої кількості абонентів, на цьому рівні часто використовується проміжна агрегація. Рівень виконує наступні функції: управління доступом користувачів і політиками мережі; створення окремих доменів колізій (сегментація); підключення робочих груп до рівня агрегації; використання технології комутованих локальних мереж.

Продукти:

Switches Juniper Networks,  Switches Extreme Networks,  Switches Ruggedcom,  Switches Brocade Communications Systems

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgPrintbrocade-logoruggedcom-siemens-logo


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Обладнання агрегації і дистрибуції

Головними завданнями рівня агрегації є моніторинг та управління трафіком з поділом потоків за типами послуг і запитам користувачів. Мережа рівня агрегації зазвичай має надлишкову топологію для резервування каналів за рахунок реконфігурації мережі. Магістральний рівень і рівень агрегації часто об’єднані в невеликих операторських мережах. До рівня агрегації також здійснюється підключення різних сервісних служб (файлові і ігрові сервера, станції IPTV). Якщо рівень агрегації спроектований правильно, це дозволяє створювати розподілені сервіси, що забезпечує зменшення обсягу трафіку.

Продукти:

Switches Juniper Networks,  Switches Extreme Networks,  Switches Ruggedcom,  Switches Brocade Communications Systems.

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgPrintbrocade-logoruggedcom-siemens-logo


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Прикордонні маршрутизатори та маршрутизатори ядра

Магістральні маршрутизатори використовуються в магістральних мережах Інтернет провайдерів і великих компаній. Дані пристрої оперують агрегованими інформаційними потоками. Магістральні маршрутизатори оснащуються високошвидкісними інтерфейсами: ATM 155/622 Мбіт / с, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SONET / SDH зі швидкостями від 155 Мбіт / с до 10 Гбіт / с. Для отримання відмовостійкої топології магістральної мережі магістральні маршрутизатори повинні підтримувати кілька таких інтерфейсів. Велика кількість інтерфейсів, характерне для магістрального маршрутизатора, дозволяє будувати надлишкові топології, що наближаються до повно-схемою, і тим самим забезпечувати відмовостійкість мережі.

Продукти:

Routers Juniper Networks,   Routers Cisco,  Routers Ericsson,  Routers Ruggedcom,  Routers Brocade Communications Systems

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgbrocade-logoericsson_logo_darkblue

ruggedcom-siemens-logo


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

BRAS - обладнання термінації

Juniper MX 3D – це серія універсальних прикордонних маршрутизаторів, які функціонують як універсальна прикордонна платформа, з можливістю підтримки всіх видів послуг для бізнесу, житлового сектора, і мобільних послуг. Високопродуктивна комутація та особливості забезпечення безпеки дають маршрутизаторів серії MX 3D неперевершену гнучкість і надійність для підтримки передових сервісів і додатків.

Маршрутизатор Juniper серії MX Ethernet поділяють функції контролю і передачі даних, щоб забезпечити максимальну масштабованість і інтелектуальні можливості надання послуг. Універсальні прикордонні маршрутизатори серії MX 3D оптимізовані для надання Ethernet-послуг і забезпечують широкий спектр застосувань, архітектур, щільності портів, і інтерфейсів, як для постачальників послуг, так і для корпоративних клієнтів.

Маршрутизатор серії MX забезпечують 3D-масштабування, максимальну продуктивність, доступність і швидкість в обслуговуванні, таким чином, підприємства і постачальники послуг повинні отримати конкурентну перевагу в сучасній Ethernet середовищі.

Продукти:

Juniper MX -series

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svg


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Виртуализация инфраструктуры

Віртуалізація – сучасне рішення в ІТ-галузі, без якої вже сьогодні не обходиться побудова інформаційних систем і до якого пред’являються високі професійні вимоги.

Найпопулярнішими і затребуваними технологіями віртуалізації сьогодні є віртуалізації додатків, віртуалізації серверів, віртуалізація робочих станцій. Це далеко не все, що в сучасному ІТ-просторі піддається віртуалізації, але це основа для впровадження хмарних технологій у Вашій компанії.

Основні переваги віртуалізації:

  • зниження витрат на обчислювальні ресурси, завдяки зниженню навантаження на фізичний комп’ютер;
  •  можливість розгорнути кілька операційних систем на одному фізичному комп’ютері;
  • можливість домогтися коректної роботи додатків для малопотужних комп’ютерів;
  • швидке налаштування віртуального робочого столу;
  • централізація і можливість швидкого отримання інформації в разі поновлення і, як результат, зниження витрат на підтримку і адміністрування систем;
  • резервне копіювання операційних систем, відновлення операційних систем на тих етапах роботи, на яких перервалося реалізація процесу;
  • оптимізація процесу технічної підтримки.
Продукти:

VMware,  Junos Pulse,  Juniper WLC

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgLOGO1


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Оптичні модулі

Оптичні модулі різного форм-фактора (SFP, GBIC, X2, XENPAK, XFP, SFP +, QSFP) призначені для прийому / передачі сигналу в оптичних телекомунікаційних мережах і мають ряд незаперечних переваг:

компактність – невеликі габаритні розміри дають можливість розмістити на 1U 19 “обладнання до 48 оптичних портів (справедливо для модулів формату SFP),
відсутність необхідності в додатковому джерелі живлення (харчування здійснюється через слот),
можливість підключення до різних середовищ передачі (оптичне волокно – одномодовое або многомодовое, мідна пара),
можливості використання різних типів оптичних роз’ємів (LC, SC),
можливість «гарячої заміни» модулів без відключення обладнання.

Продукти:

SFP,  GBIC,   X2,  XENPAK,   XFP,  SFP+,  QSFP

Партнери:

 


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ по РІШЕННЯМ ПОБУДОВИ МЕРЕЖІ ДЛЯ ОПЕРАТОРОВ ЗВ’ЯЗКУ