Побудова мережевої інфраструктури для датацентрів | ITbiz

Побудова мережевої інфраструктури для датацентрів


Прикордонний маршрутизатор і маршрутизатор ядра

Магістральні маршрутизатори використовуються в магістральних мережах Інтернет провайдерів і великих компаній. Дані пристрої оперують агрегованими інформаційними потоками. Магістральні маршрутизатори оснащуються високошвидкісними інтерфейсами: ATM 155/622 Мбіт / с, Gigabit Ethernet, 10G Ethernet, SONET / SDH зі швидкостями від 155 Мбіт / с до 10 Гбіт / с. Для отримання відмовостійкої топології магістральної мережі магістральні маршрутизатори повинні підтримувати кілька таких інтерфейсів. Велика кількість інтерфейсів, характерне для магістрального маршрутизатора, дозволяє будувати надлишкові топології, що наближаються до повно-схемою, і тим самим забезпечувати відмовостійкість мережі.

 пограничный маршрутизатор
Продукти:

Routers Juniper Networks,  Routers Cisco,  Routers Ericsson,   Routers Brocade Communications SystemsRouters Ruggedcom

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgbrocade-logoericsson_logo_darkblue

ruggedcom-siemens-logo


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Комутація і високопродуктивні фабрики комутації

QFabric System складається з декількох компонентів, що працюють разом як один світч для забезпечення високопродуктивного взаємодії в дата центрах. QFabric System об’єднує всю мережу дата центру на єдиному рівні. QFabric є високомасштабіруемой системою, яка збільшує продуктивність сервісів за рахунок низької затримки і об’єднує їх в єдину архітектуру, яка підтримує функції Layer 2, Layer 3 і Fibre Channel over Ethernet.

Virtual Chassis Fabric (VCF) представляє з себе високопродуктивну, високомасштабіруемую архітектуру яка може управлятися як єдиний пристрій. VCF дозволяє об’єднувати безліч пристроїв в єдине логічне пристрій. VCF архітектура оптимізована для використання в малих і середніх дата центрах, які використовують для мережевого взаємодії 1-Gbps, 10-Gbps, and 40-Gbps Ethernet інтерфейси. VCF використовує spine-and-leaf архітектуру. У spine-and-leaf архітектурі кожне spine пристрій пов’язане з кожним leaf пристроєм. VCF підтримує в цілому до 32 пристроїв, при цьому 4 пристрої можуть бути налаштовані як spine.

Продукти:

Switches Juniper Networks,  Switches Extreme Networks,  Switches Ruggedcom,  Switches Brocade Communications Systems,  Switches Cisco Systems

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svgPrintciscobrocade-logo

ruggedcom-siemens-logo


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

SDN та NFV

SDN (Software Defined Network) – це транспортна інфраструктура, де площину передачі даних відокремлена від площини управління.

Реалізація концепції SDN дозволяє отримати контроль над всією мережею з єдиного місця, що значно спростить її експлуатацію, конфігурація мережі сильно спроститься і адміністраторам не доведеться вводити сотні рядків коду окремо для різних комутаторів або маршрутизаторів. Характеристики мережі можна буде оперативно змінювати в режимі реального часу, відповідно, терміни впровадження нових додатків і сервісів значно скоротяться.

Віртуалізація втратити зв’язок із мережею (NFV) – перенесення спеціалізованих функцій, типу аналізаторів трафіку, файрволов, балансувальник навантаження з middlebox, на сучасне серверне обладнання.

Сучасній апаратне забезпечення має високу продуктивність за рахунок багатоядерності, що надає можливість отримати потрібну продуктивність для виконання мережевих функцій. Таким чином досягається велика гнучкість і виконання таких мережевих функцій необхідно проводити поблизу віртуальних машин (для забезпечення необхідних показників якості), які у всіх існуючих ЦОД працюють також на звичайних серверах.

Продукти: 

Virtual MX,  Firefly PerimeterJunos Space Virtual DirectorDDoS Secure,  WebApp Secure,  Virtual Secure Access, Secure Analytics VirtualVirtual Wireless Lan Controller (vWLC)

Партнери:

330px-Juniper_Networks_logo.svg


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]

Оптические модули

Оптичні модулі різного форм-фактора (SFP, GBIC, X2, XENPAK, XFP, SFP +, QSFP) призначені для прийому / передачі сигналу в оптичних телекомунікаційних мережах і мають ряд незаперечних переваг:

  • компактність – невеликі габаритні розміри дають можливість розмістити на 1U 19 “обладнання до 48 оптичних портів (справедливо для модулів формату SFP),
  • відсутність необхідності в додатковому джерелі живлення (харчування здійснюється через слот),
  • можливість підключення до різних середовищ передачі (оптичне волокно – одномодовое або многомодовое, мідна пара),
  • можливості використання різних типів оптичних роз’ємів (LC, SC),
  • можливість «гарячої заміни» модулів без відключення обладнання.

Завдяки цьому оптичні трансивери отримали широке застосування в телекомунікаційних мережах різного рівня і складності.

Продукти:

SFP,  GBIC,  X2,  XENPAK,  XFP,  SFP+, QSFP

Партнери:

 


Контакти:

+380 44 597-10-90 [email protected]ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ З РІШЕННЯ ПОБУДОВИ МЕРЕЖЕВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ для ДАТАЦЕНТРІВ