Paloalto Networks - Міжмережеві екрани,, PaloAlto Networks – PaloAlto Next Generation Platform, PaloAlto Advanced Endpoint Protection | ITbiz

PaloAlto

PaloAlto Network

Як компанія нової генерації в області безпеки, лідер в новій ері захисту від кіберзагроз, компанія дозволяє безпечно використовувати додатки і запобігати просунуті загрози від досягнення своїх цілей в десятках тисяч організацій по всьому світу. PaloAlto Networks – одна з найбільш швидко зростаючих компаній безпеки на ринку, маючи великий досвід, завдяки прагненню до інновацій, а також постійно мінливій платформі безпеки, сфокусованої на закінчення епохи «проломів» за рахунок унікального об’єднання наступних платформ: Next-Generation Firewall, Advanced Endpoint Protection і Threat Intelligence Cloud.

Так як ці можливості спочатку вбудовані в платформу і розроблені для надання автоматичних превентивних заходів проти кіберзагроз, рішення забезпечують чудовий рівень безпеки. З даною платформою організації можуть забезпечити перший рівень стратегії забезпечення безпеки за рахунок впровадження технологій для захисту найбільш важливих і цінних активів.

За оцінками відомого аналітика видання Gartner, компанія PaloAlto Network є одним з лідерів галузі з точки зору інноваційності технологій, а також отримує найвищі оцінки за даними міжнародного інституту незалежного тестування NSS Labs.

Palo-Alto-Networks-1a

 ПРОДУКТИ

 PaloAlto Next Generation Platform

paloalto 1

Детальніше …

Міжмережеві екрани наступного покоління від PaloAlto Networks базуються на єдиній архітектурі Single Pass Architecture, доступною як в апаратній, так і віртуальному виконанні, і розроблена для покриття цілого ряду вимог до продуктивності і використання. Інтеграція з Global Protect дозволяє застосовувати політики безпеки в при використанні мобільних пристроїв.

У нас Ви можете вигідно купити PaloAlto Next Generation Platform за оптимальними цінами.

PaloAlto Subscriptions

palo-alto-networks

Детальніше …

Підписки на сервіси безпеки від компанії PaloAlto дозволять Вам безпечно використовувати додатки, контент, запобігати від відомих і невідомих погроз і аналізувати дії користувачів.

У нас Ви можете вигідно купити PaloAlto Subscriptions за оптимальними цінами.

PaloAlto Advanced Endpoint Protection

Palo_Alto_Traps-d32a17f7

Детальніше …

Традиційний захист кінцевих точок просто не може йти в ногу з надзвичайно мінливому ландшафтом загроз, в результаті чого організації уразливі для просунутих атак. Необхідний новий підхід, який зможе відновити довіру до безпеки кінцевих точок.

У нас Ви можете вигідно купити PaloAlto Advanced Endpoint Protection за оптимальними цінами.Відгуки партнерів:

“Решение Arbor Pravail APS зарекомендовало себя с самой лучшей сторон. Простота и доступность в использовании Pravail APS, его полная готовность к работе с момента первого включения, автоматический анализ угроз и выявление атак обеспечивают быстрое и надежное решение проблем с DDoS-атаками. Поэтому решение о внедрении продуктов Arbor Pravail APS для обеспечения информационной безопасности нашей компании было абсолютно обосновано”

Дмитро Сергієнко , ІТ-директор медіа-групи  «1+1 Медіа»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по ПРОДУКТАМ PALOALTO