Купити Оптичні модулі (трансивери) серії SFP, GBIC, X2, XENPAK, XFP, SFP+, QSFP

Оптичні модулі





Оптичні модулі різного форм-фактора (SFP, GBIC, X2, XENPAK, XFP, SFP +, QSFP) призначені для прийому / передачі сигналу в оптичних телекомунікаційних мережах і мають ряд незаперечних переваг:

  1. компактність – невеликі габаритні розміри дають можливість розмістити на 1U 19 “обладнання до 48 оптичних портів (справедливо для модулів формату SFP),
  2. відсутність необхідності в додатковому джерелі живлення (харчування здійснюється через слот),
  3. можливість підключення до різних середовищ передачі (оптичне волокно – одномодовое або многомодовое, мідна пара),
  4. можливості використання різних типів оптичних роз’ємів (LC, SC),
    можливість «гарячої заміни» модулів без відключення обладнання.

Завдяки цьому оптичні трансивери отримали широке застосування в телекомунікаційних мережах різного рівня і складності. Йдучи назустріч побажанням наших замовників, компанія ITbiz розширює свій продуктовий портфель, за рахунок поставок оптичних модулів (як в комплекті з мережним устаткуванням, так і окремо). У даних модулях передбачені різні швидкості передачі – 100 Мбіт / с, 1 Гбіт / с, 10 Гбіт / с, 40 Гбіт / с. Залежно від моделі, оптичні трансивери дозволяють організувати передачу сигналу на відстані до 120 км. Крім того, модулі сумісні з усіма типами мережевого обладнання світових виробників (Brocade, Juniper, Extreme і ін.).



ПРОДУКТИ

Оптичний модуль серії CWDM XFP

Тип і Марка XFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі / прийому, нм

Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

XFP 10G CWDM LR 20km LC

10G

 LC

канали з 27 по 61 частоту з 1270 по 1330 з 1470 по 1610* *широкополосний приймач

2

 20

XFP 10G CWDM ER 40km LC

 10G

  LC

 каналы з27 по 61 частоты з 1270 по 1330 c 1470 по 1610* *широкополосний приймач

2

40

 XFP 10G CWDM ZR 80km LC

 10G

 LC

каналы з 47 по 61 частоты з 1470 по 1610* *широкополосний приймач

2

 80

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії CWDM XFP за оптимальними цінами.

Оптический модуль серии CWDM SFP

Тип і Марка XFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

SFP 1G CWDM 40km LC

1G

LC

канали з 27 по 61 частоты з 1270 по 1610* *широкополосний приймач

2

40

SFP 1G CWDM 80km LC

1G

LC

каналы з 27 по 61 частоты з 1270 по 1610* *широкополосний приймач

2

80

SFP 1G CWDM 120km LC

1G

LC

каналы з 27 по 61 частоты з 1270 по 1610* *широкополосний приймач

2

120

SFP 1G CWDM 150km LC

1G

LC

каналы з 47 по 61 частоты з 1470 по 1610* *широкополосний приймач

2

150

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії CWDM SFP за оптимальними цінами.

Оптический модуль SFP+

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

SFP+ 10G SR 0.3km LC

  10G

2хLC

850

 2

 0,3 км

SFP+ 10G LR 20km LC

  10G

2хLC

1310

 2

20 км

SFP+ 10G ER 40km LC

  10G

2хLC

1550

 2

40 км

SFP+ 10G ZR 80km LC 

  10G

2хLC

1550

  2

80 км

У нас Ви можете вигідно купити модуль SFP+ за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії X2

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі / прийому, нм

Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

X2 10G SR 0.3km SC

 10G

2xSC

850

2

300 м

X2 10G LR 20km SC

10G

2xSC

1310

2

20 км

 X2 10G ER 40km SC

 10G

 2xSC

1550

 2

40 км

X2 10G ZR 80km SC

 10G

2xSC

1550

 2

80 км

X2-SFP+ 10G Adapter

 10G

SFP+

 –

 –

 –

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії X2 за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії SFP+ CWDM

Тип і Марка XFP-модуля

 Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

SFP+ 10G CWDM LR 20km LC

 10G

LC

каналы з 27 по 61 частоты з 1270 по 1330 з 1470 по 1610* *широкополосний приймач

2

20

SFP+ 10G CWDM ER 40km LC

 10G

 LC

каналы з 27 по 61 частоты з 1270 по 1330 з 1470 по 1610* *широкополосний приймач

 2

40

 SFP+ 10G CWDM ZR 80km LC

 10G

 LC

каналыз 47 по 61 частоты з 1470 по 1610* *широкополосний приймач

 2

80

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії SFP + CWDM за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії XENPAK

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

 XENPAK 10G SR 0.3km SC

 10G

2xSC

850

 2

300 м

XENPAK 10GB LR 20km SC

  10G

 2xSC

 1310

 2

20 км

 XENPAK 10GB ER 40km SC

  10G

 2xSC

1550

 2

40 км

 XENPAK 10GB ZR 80km SC

 10G

2xSC

1550

 2

80 км

XENPAK-SFP+ 10G Adapter

 10G

SFP+

 –

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії XENPAK за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії XFP

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

 XFP 10G SR 0.3km LC

10G

2хLC

 850

2

300 м

XFP 10G LR 20km LC

 10G

2хLC

 1310

 2

 20 км

XFP 10G ER 40km LC

 10G

2хLC

 1550

 2

40 км

XFP 10G ZR 60km LC

 10G

2хLC

 1550

 2

60 км

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії XFP + за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії QSFP

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

 QSFP 40G LR4 10km LC

40G

 2хLC

1270, 1290

1310,1330

2

10 км

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії SFP + за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії QSFP SR4

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

 QSFP 40G SR4 0.3km MPO

40G

 MPO 8 Fiber

4x850nm

8

150м

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії QSFP SR4  за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії QSFP Twinax

Назва товару

 Швівдкість

Тип опт. роз’єму

Довжина, м

Діаметр мідної серцевини

QSFP – QSFP 40G Copper Cable 1M

40G

2xQSFP

1 м

24AWG

QSFP – QSFP 40G Copper Cable 3M

40G

2xQSFP

3 м

30AWG

QSFP – QSFP 40G Copper Cable 5M

40G

2xQSFP

5 м

26AWG

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії SFP + Twinax за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії SFP

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

 SFP 100M 20km LC

100M

 2хLC

1310

2

20 км

SFP 1G 20km LC

1G

 2хLC

 1310

 2

20 км

  SFP 1G 40km LC

1G

 2хLC

 1310

2

40 км

 SFP 1G 80km LC

1G

  2хLC

 1550

 2

80 км

 SFP 1G 120km LC

1G

 2хLC

 1550

 2

120 км

SFP 1G MM 0.5km LС

 1G

LC

850

2

 550 м

SFP RJ45 10/100/1000

 10/100/1000

RJ45

 –

 100 м

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії SFP  за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії SFP WDM

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

SFP 1G WDM 3km SC TX1310

 1G

 SC

1310/1550

1

3 км

SFP 1G WDM 3km SC TX1550

 1G

 SC

1550/1310

1

3 км

SFP 1G WDM 3km SC TX1310

 1G

 SC

1310/1490

1

3 км

SFP 1G WDM 3km SC TX1490

1G

 SC

1490/1310

1

3 км

SFP 1G WDM 20km SC TX1310

 1G

 SC

1310/1550

1

20 км

SFP 1G WDM 20km SC TX1550

 1G

 SC

1550/1310

1

20 км

SFP 1G WDM 20km LC TX1310

1G

 LC

1310/1550

1

20 км

SFP 1G WDM 20km LC TX1550

 1G

 LC

1550/1310

1

20 км

SFP 1G WDM 40km SC TX1310

 1G

 SC

1310/1550

1

40 км

SFP 1G WDM 40km SC TX1550

 1G

 SC

1550/1310

1

40 км

SFP 1G WDM 80km SC TX1490

 1G

 SC

1490/1550

1

80 км

SFP 1G WDM 80km SC TX1550

 1G

 SC

1550/1490

1

80 км

SFP 1G WDM 120km LC TX1490

1G

 LC

1490/1550

1

 120 км

SFP 1G WDM 120km LC TX1550

1G

LC

 1550/1490

 1

120 км

 SFP 100M WDM 20km SC TX1310

 100M

 SC

 1310/1550

 1

 20 км

SFP 100M WDM 20km SC TX1550

100M

 SC

1550/1310

1

20 км

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії SFP WDM за оптимальними цінами.

Оптичний модуль серії WDM SFP+

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

SFP+ 10G WDM LR 20km LC TX1270

10G

LC

 1270/1330

 1

20 км

SFP+ 10G WDM LR 20km LC TX1330

10G

LC

1330/1270

 1

20 км

 SFP+ 10G WDM ER 40km LC TX1270 

10G

LC

1270/1330

 1

40 км

 SFP+ 10G WDM ER 40km LC TX1330

 10G

LC

1330/1270

 1

40 км

 SFP+ 10G WDM ER 60km LC TX1270

 10G

LC

1270/1330

 1

60 км

 SFP+ 10G WDM ER 60km LC TX1330

 10G

LC

1330/1270

 1

60 км

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії WDM SFP+ за оптимальними цінами.

Запит ціни

Оптичний модуль серії XFP WDM

Тип та марка SFP-модуля

Швидкість

Тип опт. роз’єму

Довжина хвилі передачі/прийому, нм

 Кіл-ть волокон

Макс. відстань передачі даних, км

  XFP 10G WDM LR 20km LC TX1270

 10G

 LC

 1270/1330

 1

 20 км

 XFP 10G WDM LR 20km LC TX1330

 10G

LC

 1330/1270

1

20 км

 XFP 10G WDM ER 40km LC TX1270

 10G

LC

1270/1330

 1

40 км

 XFP 10G WDM ER 40km LC TX1330

 10G

LC

1330/1270

 1

 40 км

 XFP 10G WDM ER 60km LC TX1270

 10G

LC

1270/1330

 1

 60 км

 XFP 10G WDM ER 60km LC TX1330

 10G

LC

1330/1270

 1

 60 км

У нас Ви можете вигідно купити модуль серії XFP WDM за оптимальними цінами.

Відгуки партнерів:

“Решение Arbor Pravail APS зарекомендовало себя с самой лучшей сторон. Простота и доступность в использовании Pravail APS, его полная готовность к работе с момента первого включения, автоматический анализ угроз и выявление атак обеспечивают быстрое и надежное решение проблем с DDoS-атаками. Поэтому решение о внедрении продуктов Arbor Pravail APS для обеспечения информационной безопасности нашей компании было абсолютно обосновано”

Дмитро Сергієнко , ІТ-директор медіа-групи  «1+1 Медіа»



ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШИХ ФАХІВЦІВ по ОПТИЧНИМ МОДУЛЯМИ.