Маршрутизатори Ericsson, купити по вигідній ціні SmartEdge 100, 400, 800 і 1200. | ITbiz

Маршрутизатори Ericsson

Маршрутизаторы Ericsson

Компанія Ericsson, яка придбала RedBack Networks в січні 2007 р, займає лідируючі позиції у виробництві широкосмугових телекомунікаційних систем наступного покоління для операторів зв’язку. Найбільш популярними продуктами компанії в цьому сегменті стали мультісервісниє прикордонні маршрутизатори Ericsson SmartEdge, які можуть застосовуватися для агрегації призначеного для користувача трафіку, а також управління користувачами і послугами, завдяки вбудованій функціональності BRAS (Broadband Remote Access Server). Крім цього платформа Ericsson SmartEdge надає операторам зв’язку широку функціональність, як на L2 (802.1Q, 802.1QinQ, L2TP (RFC 2661) LAC, LTS, LNS), так і на L3 (протоколи динамічної IP-маршрутизації, MPLS VPN, VPLS).

Апаратний і програмний комплекс Ericsson SmartEdge є високонадійну, структуру з резервуванням, максимально захищає працездатність пристроїв і сервісної частини від програмних і апаратних збоїв, аварій. Унікальність архітектури полягає в тому, що у даних пристроїв немає традиційної шини, а все модулі вводу / виводу пов’язані між собою по топології full-mesh, що дозволяє їм обмінюватися між собою трафіком на швидкостях до 10 Гбіт / с (дуплекс), уникаючи такого неприємного явища, як перевантаження шини. При цьому вхідні і вихідні потоки трафіку на кожному інтерфейсі введення / виведення обробляються окремої ASIC.

У сімейство Bras серверів Ericsson SmartEdge входять наступні пристрої: SmartEdge 100, 400, 800 і 1200.


 Маршрутизаторы Ericsson


ПРОДУКТИ

Маршрутизатор Ericsson RedBack SmartEdge 100

Детальніше …

Ericsson RedBack SmartEdge 100 – cамая молодша модель являє собою компактне шасі, висотою 2 RU (8,8 см), з можливістю інсталяції двох MIC-карт (Media Interface Cards) і підтримкою до 8 тисяч користувачів. Залежно від конфігурації пристрій підтримує порти Fast Ethernet і Gigabit Ethernet як на базі «мідних» (RJ45), так і оптичних інтерфейсів (SFP).

У нас Ви зможете купити маршрутизатор Ericsson RedBack SmartEdge 100 за вигідною ціною.

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400

 Детальніше …

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400 включає в себе шість платомест, чотири з яких призначені для модулів введення / виведення, а що залишилися дві – для процесорних карт (активна і standby). Варто відзначити, що і наступні моделі мають резервованих за аналогічною схемою, синхронізовані між собою процесорні карти. Тому при виході з ладу активної процессорной карти відбувається автоматичне перемикання на резервну карту без зупинки сервісів і в тій же конфігурації, в т.ч. таблиць Routing DataBase і Forwarding DataBase.

У нас Ви зможете купити маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400 за вигідною ціною.

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 800 и 1200

Безымянный

 Детальніше …

У шасі Ericsson SmartEdge 800 і 1200 можна інсталювати до 12 модулів введення / виведення. При цьому комутаційна ємність зростає до 240 Гбіт / с і 480 Гбіт / с відповідно (120 Гбіт / с і 240 Гбіт / с в дуплексному режимі). SE800 підтримує до 64 тисяч користувачів, а SE1200 – до 512 тисяч!

При цьому на моделях SE400, 800 і 1200 з’являється підтримка інтерфейсів, що дозволяють підключати маршрутизатори Ericsson SmartEdge до інтерфейсів PDH і SDH / SONET, а також можливість інтеграції даних пристроїв в мережі Frame Relay і ATM.

У нас Ви зможете купити маршрутизатор Ericsson SmartEdge 800 за вигідною ціною.

Відгуки партнерів:

“Одним из главных преимуществ компании ITbiz – это оперативно решать поставленные бизнес-задачи в кратчайшие сроки. Поэтому решение о выборе компании партнера и о внедрении Juniper QFX3500 для модернизации сети нашей компании было абсолютно обосновано. На сегодняшний день на рынке не так много решений, которые позволяют собрать большое количество 10G интерфейсов в 1U-устройстве. Virtual Chassis из QFX’ов – это опорная L2 сеть, в которую включены где-то бордеры, брасы, а где-то межоператорские стыки. При этом она одновременно и масштабируема по пропускной способности, и сама по себе отказоустойчива с временем сходимости 50 мс. А для развития сети можно отдать приоритет L3 функционалу”

Алімов Вадим Анатолійович , Технічний директор ООО «Максимум-Нет»ПОЛУЧИТЕ БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ОТ НАШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ ПО МАРШРУТИЗАТОРАМ  ERICSSON