Маршрутизатори Ericsson, купити по вигідній ціні SmartEdge 100, 400, 800 і 1200. | ITbiz

Маршрутизатори Ericsson

Маршрутизаторы Ericsson

Компанія Ericsson, яка придбала RedBack Networks в січні 2007 р, займає лідируючі позиції у виробництві широкосмугових телекомунікаційних систем наступного покоління для операторів зв’язку. Найбільш популярними продуктами компанії в цьому сегменті стали мультісервісниє прикордонні маршрутизатори Ericsson SmartEdge, які можуть застосовуватися для агрегації призначеного для користувача трафіку, а також управління користувачами і послугами, завдяки вбудованій функціональності BRAS (Broadband Remote Access Server). Крім цього платформа Ericsson SmartEdge надає операторам зв’язку широку функціональність, як на L2 (802.1Q, 802.1QinQ, L2TP (RFC 2661) LAC, LTS, LNS), так і на L3 (протоколи динамічної IP-маршрутизації, MPLS VPN, VPLS).

Апаратний і програмний комплекс Ericsson SmartEdge є високонадійну, структуру з резервуванням, максимально захищає працездатність пристроїв і сервісної частини від програмних і апаратних збоїв, аварій. Унікальність архітектури полягає в тому, що у даних пристроїв немає традиційної шини, а все модулі вводу / виводу пов’язані між собою по топології full-mesh, що дозволяє їм обмінюватися між собою трафіком на швидкостях до 10 Гбіт / с (дуплекс), уникаючи такого неприємного явища, як перевантаження шини. При цьому вхідні і вихідні потоки трафіку на кожному інтерфейсі введення / виведення обробляються окремої ASIC.

У сімейство Bras серверів Ericsson SmartEdge входять наступні пристрої: SmartEdge 100, 400, 800 і 1200.


 Маршрутизаторы Ericsson


ПРОДУКТИ

Маршрутизатор Ericsson RedBack SmartEdge 100

Детальніше …

Ericsson RedBack SmartEdge 100 – cамая молодша модель являє собою компактне шасі, висотою 2 RU (8,8 см), з можливістю інсталяції двох MIC-карт (Media Interface Cards) і підтримкою до 8 тисяч користувачів. Залежно від конфігурації пристрій підтримує порти Fast Ethernet і Gigabit Ethernet як на базі «мідних» (RJ45), так і оптичних інтерфейсів (SFP).

У нас Ви зможете купити маршрутизатор Ericsson RedBack SmartEdge 100 за вигідною ціною.

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400

 Детальніше …

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400 включає в себе шість платомест, чотири з яких призначені для модулів введення / виведення, а що залишилися дві – для процесорних карт (активна і standby). Варто відзначити, що і наступні моделі мають резервованих за аналогічною схемою, синхронізовані між собою процесорні карти. Тому при виході з ладу активної процессорной карти відбувається автоматичне перемикання на резервну карту без зупинки сервісів і в тій же конфігурації, в т.ч. таблиць Routing DataBase і Forwarding DataBase.

У нас Ви зможете купити маршрутизатор Ericsson SmartEdge 400 за вигідною ціною.

Маршрутизатор Ericsson SmartEdge 800 и 1200

Безымянный

 Детальніше …

У шасі Ericsson SmartEdge 800 і 1200 можна інсталювати до 12 модулів введення / виведення. При цьому комутаційна ємність зростає до 240 Гбіт / с і 480 Гбіт / с відповідно (120 Гбіт / с і 240 Гбіт / с в дуплексному режимі). SE800 підтримує до 64 тисяч користувачів, а SE1200 – до 512 тисяч!

При цьому на моделях SE400, 800 і 1200 з’являється підтримка інтерфейсів, що дозволяють підключати маршрутизатори Ericsson SmartEdge до інтерфейсів PDH і SDH / SONET, а також можливість інтеграції даних пристроїв в мережі Frame Relay і ATM.

У нас Ви зможете купити маршрутизатор Ericsson SmartEdge 800 за вигідною ціною.

Відгуки партнерів:

«За счет функционала Unified Forwarding Table, который позволяет эффективно управлять ресурсами, мы можем настроить Juniper QFX5100-96S под свои нужды, отдать приоритет L2 или L3 функционалу. На сегодняшний день высокопроизводительный, гибкий в настройках коммутатор выполняет функции граничного маршрутизатора (Border Router) для подключения паритетных каналов. За счет большой плотности интерфейсов, коммутатор агрегирует множество физических линков к паритетным операторам на одном устройстве, поверх которых поднимаются полноценные eBGP сессии. Также, коммутатор выступает в роли связующего звена для сегментов сети, что очень важно для нас. Благодарим компанию ITbiz за конструктивное сотрудничество и оперативность принимаемых решений. Всегда приятно работать с профессионалами, которые понимают твои потребности и могут в кратчайшие сроки подобрать и внедрить необходимое оборудование»

Дмитрий Татаринов, Технический консультант ООО «Укрдатаком»ПОЛУЧИТЕ БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ ОТ НАШИХ СПЕЦИАЛИСТОВ ПО МАРШРУТИЗАТОРАМ  ERICSSON


Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...