Fortinet - мережева безпека, Fortigate, FortiDDoS, FortiMail

Fortinet

Fortinet

Компанія Fortinet – глобальний лідер і новатор в області мережевої безпеки. Місія полягає в тому, щоб надавати найбільш інноваційну та високопродуктивну платформу мережевої безпеки для забезпечення безпеки і спрощення вашої ІТ-інфраструктури.

Безперервний розвиток власної апаратної платформи, ASICов, мережевого ПЗ, засобів управління і досліджень в області безпеки, дозволяє мати великий і швидко зростаючий перелік клієнтів компанії, включаючи більшість компаній з Fortune 100, а також задавати темп на ринку мережевої безпеки.

Тільки Fortinet здатний забезпечити Вас потужним і інтегрованим рішенням для управління погрозами, що забезпечує кращу в галузі захист, продуктивність, а також такий важливий фактор, як сукупну вартість володіння, що підтверджується численними покликаннями і нагородами світових аналітичних агентств.

Fortinet – мережева безпека, Fortinet, FortiDDoS, FortiMail

Головний офіс Fortinet знаходиться в місті Саннівейл, штат Каліфорнія (США).

фортинПРОДУКТИ

Fortinet FortiGate

Fortinet FortiGate

Детальніше …

Fortinet FortiGate – платформа мережевої безпеки, яка забезпечує безпрецедентну захист, чудову видимість мережевого трафіку і надшвидку продуктивність, що ґрунтується на власних ASICах і консолідованої архітектурі ОС.

У нас Ви можете вигідно купити Fortinet FortiGate за оптимальними цінами.

Fortinet FortiGuard Security Services

Fortinet FortiGuard Security Services

Детальніше …

Fortinet FortiGuard Labs – протягом більше 10 років дослідницька команда з безпеки Fortinet – FortiGuard Labs є лідером в області інновацій, забезпечуючи «знаннями» все платформи безпеки Fortinet. Ця група складається з дослідників загроз безпеки, інженерів і forensics фахівців.

У нас Ви можете вигідно купити Fortinet FortiGuard Security Services за оптимальними цінами.

Fortinet FortiMail

Fortinet FortiMail

Детальніше …

Fortinet FortiMail – рішення, призначене для захисту поштових сервісів від DoS-атак, виявлення та захисту від вірусів, шкідливого ПО у вкладеннях електронної пошти, блокування спаму, а також маршрутизація корпоративної пошти.

У нас Ви можете вигідно купити Fortinet FortiMail за оптимальними цінами.

Fortinet FortiDDoS

Fortinet FortiDDoS

Детальніше …

Fortinet FortiDDoS – рішення мережевої безпеки, що дозволяють ефективно захиститися від DDoS-атак. FortiDDoS допоможе Вам захистити вашу ІТ-інфраструктуру і сервіси від загроз типу «відмова в обслуговуванні» шляхом відображення мережевих атак і атак рівня додатків.

У нас Ви можете вигідно купити Fortinet FortiDDoS за оптимальними цінами.

Fortinet FortiWeb

Fortinet FortiWeb

  Детальніше…

Fortinet FortiWeb – міжмережеві екрани рівня додатків, покликані захистити Вас від атак на ваші веб-сервіси / додатки, а також забезпечити балансування і прискорення роботи веб-додатків, баз даних і обміну інформацією між ними. Забезпечує багаторівневий захист, використовуючи: сигнатури, відповідність HTTP RFC, самонавчання, запобігання витокам даних і аутентифікацію. Також дозволяє здійснювати аналіз існуючих додатків за рахунок вбудованого сканера веб-вразливостей.

У нас Ви можете вигідно купити Fortinet FortiWeb за оптимальними цінами.

Запит ціниВідгуки партнерів:

“Компания быстро и качественно реализовала задачу по переходу от аналоговой телефонии к IP– телефонии Grandstream. На базе оборудования Fortigate была построена единая сеть wi-fi для офиса (более 700 кв.м.) и защита внешнего периметра. Также был реализован проект по созданию и настройке логической инфраструктуры ЛВС (VLAN). Планируем и дальше продолжать сотрудничать с данной компанией”.

Рохман П.Г. Системний адміністратор, Степ Корпорейшн


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ по РІШЕННЯМ FORTINET