Ekinops 360 XWDM, купить по цене от производителя | ITbiz

Ekinops

EKINOPS

Ekinops – це лідируюча компанія в області розробок WDM систем і постачальників WDM обладнання нового покоління для операторів зв’язку і Enterprise сектора.
Динамічна багатофункціональна xWDM система Ekinops 360 підтримує DWDM і CWDM технології в одній платформі, призначена для організації магістральних, регіональних і міських WDM мереж.
В основі системи Ekinops 360 використовується технологія T-Chip® ( «ТРАНСПОРТ в одному чіпі»), що забезпечує швидкий, гнучкий і економічний спосіб передачі сервісу в високошвидкісних оптичних мережах.
Використовуючи xWDM систему операторського класу Ekinops 360 оператори зв’язку можуть збільшувати смугу пропускання своїх мереж таких, як – CWDM, DWDM, Ethernet, ESCON, Fiber Channel, SONET / SDH, а також більш ефективно передавати нестиснене відео (HD-SDI, SD-SDI, ASI) за допомогою ефективної можливості агрегації сервісів.

Ekinops 360 – це xWDM платформа для оптичних, транспортних мереж наступного покоління, яка підтримує технології DWDM і CWDM в одному конструктиві. Дана платформа призначена для побудови міських, регіональних і магістральних мереж.

В основі Ekinops 360 лежить технологія T-Chip® (Transport-on-a-Chip), яка забезпечує швидке, гнучке і економічне функціонування обладнання, а також дозволяє здійснювати негайне надання сервісу. Технологія T-Chip® об’єднує більшість функціональних блоків xWDM системи в одному програмованому процесорі. Така інтеграція збільшує продуктивність системи в цілому, а також забезпечує швидке і економічне функціонування платформи.

Ekinops 360 -це мультисервисная xWDM платформа, що дозволяє передавати будь-клієнтський трафік від 100 Мбіт / с до 40 Гбіт / c, а незабаром до 100 Гбіт / с. Компанія Ekinops сама виробляє T-Chip ® процесори, як наслідки цього, Ekinops не залежимо від виробників компонентів при створенні нових можливостей для своєї xWDM платформи. Ekinops може надавати функціональність, що перевершує доступні на ринку технології, дозволяючи своїм клієнтам бути попереду своїх конкурентів. Нарешті, платформа Ekinops 360 пропонує широкий вибір масштабованих опцій – від підсилювачів, масштабованих за принципом “pay as you grow”, до повномасштабних 40 – гігабітних рішень з використанням різних ROADM на основі технології WSS. Масштабуються опції дозволяють клієнтам звести до мінімуму капітальні витрати, а також гнучко розширювати систему в міру збільшення потреб і доходів.

C200_MNGT&SW_bigПРОДУКТИ

Платформа Ekinops 360 XWDM

 Детальніше …

Ekinops 360 це флагманська оптична транспортна платформа наступного покоління від компанії Ekinops, яка підтримує DWDM і CWDM (щільне і грубі хвильового мультиплексування) на єдиній платформі для міських, регіональних і магістральних застосувань. Вона забезпечує надання сервісів на швидкості від 100 Мбіт / с до 100 і пропонує широкий спектр послуг, включаючи SONET / SDH, Fibre Channel, FICON Video, Ethernet і Infiniband.

Ekinops 360 є високонадійній платформою, яка пропонує користувачам максимум надійності і доступності.

Шасі включає резервні джерела живлення і вентилятори. Кожен сервісний модуль системи може бути замінений під час роботи в режимі гарячої заміни і не впливає на роботу інших модулів в шасі.

Сервісний трафік обробляється транспондером і не передається по загальній шині, тому виключаються помилки і обмеження швидкості по задній шині.

Це також надає можливість для безмежної масштабованості системи для підвищення швидкості передачі в міру просування до показників 100 Гбіт / с і вище.

Відмова модуля управління ніяк не впливає на працездатність системи і не призводить до збоїв і переривань трафіку.

Підтримуються різні види перемикань на резервне напрямок в кільцевих і точка-точка топологиях в разі обриву кабелю або інших збоях на мережі.

Характеристики

Шасі Кіл-ть Висота Ширина Глибина Живлення від мережі
змінного струму
Живлення від мережі постійного струму
С200 5 модулів 2RU 19″ 300 мм Опціонально знімний модуль Штатний
С600НС 20 модулей 7RU 19″ 300 мм Опціонально знімний модуль Штатний

У нас Ви зможете купити Ekinops 360 за вигідною ціною.

Відгуки партнерів:

“Во время выполнения проекта, специалисты компании ITbiz Solutions показали высокий уровень профессионализма и понимание наших задач. Полный анализ потребностей банка обеспечил качественное выполнение проекта согласно установленного плана. Наши специалисты всегда получают консультации, при обращении в техническую службу поддержки. Я с уверенностью могу рекомендовать компанию ITbiz, как профессиональную команду в области информационной безопасности.” 

Олег Леонідович Ковальчук , Начальник Центра інформаційної безопекиОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО ПРОДУКТАМ EKINOPS