Arbor Networks - защита от DDoS-атак, APS, ARBOR CLOUD | ITbiz

Arbor Networks

скачанные файлы (1)

DDoS атаки продовжують рости в розмірі, частоті і складності. Чи готові Ви зупинити їх до того, як вони завдадуть шкоди Вашому бізнесу?

Наслідки DDoS атак стають все важче. У той же час, бізнес ніколи не був так глобальний і залежимо від веб-сайтів і онлайн-сервісів. Шанси Вашої організації зіткнутися з DDoS атакою ростуть – і це працює проти Вас. Ви готові?

Arbor Networks (захист від DDOS атак) забезпечує безпеку найвимогливіших і складних мереж від DDoS атак і просунутих загроз. Рішення Arbor (захист від DDOS атак) надає найбільш всебічний набір продуктів і послуг із захисту від DDoS-атак для організацій, хмарних / хостинг і сервіс провайдерів. Будь-то в повній мірі керовані сервіси; віртуальні, хмарні або on-premise пристрої, Arbor володіє моделлю розгортання, масштабованість і гнучкою моделлю ліцензування щоб задовольнити потреби будь-якої сучасної організації.

90% TIER1 сервіс-провайдерів;
8 з 10 найбільших хмарних провайдерів;
9 з 10 найбільших MSSP;
3 з 5 найбільших соціальних мереж;

Лідируючі фінансові, торговельні, медичні, ігрові та державні організації по всьому світу

Infographic_DDoSAttackProtection_webПРОДУКТИ

скачанные файлы (2)

Детальніше …

Arbor Networks APS (ахист від DDoS) забезпечує on-premise захист від DDoS для найбільш важливих корпоративних і урядових мереж. Підтримуючи автоматичні оновлення безпеки від команди Arbor’s Security Engineering and Response Team (ASERT), APS захищає проти відомих і постійно виникаючих загроз, що дозволяє Вашої організації зосередитися на веденні бізнесу – в не залежності від його типу.

Arbor-Cloud-DDoS

Детальніше …

Arbor Cloud побудовано провідними експертами щодо захисту від DDoS разом з найбільш поширеною технологією захисту від DDoS. Потребує Ваша компанія в максимізації доступності її мережі, сервісів або додатків – чи Ви постачальник послуг який прагне забезпечити захист своєї інфраструктури або інфраструктури замовника – Arbor знайде рішення для Вас.

Компанія ITbiz пропонує рішення Arbor Cloud за ціною від виробника.

Arbor Networks SP

Arbor Networks SP

Детальніше …

Важливим компонентом рішення Arbor Networks SP є Arbor Networks TMS, який дозволяє видаляти трафік DDoS атак з мережі без впливу на ключові мережеві сервіси. Він також забезпечує всебічну видимість в реальному часі в ваших мережевих додатки, що дозволяє відстежувати і підтримувати продуктивність ваших сервісів.

У нас Ви зможете купити Arbor Networks SP за вигідною ціною.

ATLAS Intelligence Feed

ATLAS Intelligence Feed

Детальніше …

З ATLAS і ATLAS Intelligence Feed, Arbor надає безпрецедентну прозорість магістральних мереж, який формують ядро Інтернету і до сучасних корпоративних мереж. Сервіс-провайдери можуть використовувати ATLAS для прийняття важливих і своєчасних рішень з мережевої безпеки, створення сервісів, аналізу ринку та планування потужностей.

Купити Arbor ATLAS і ATLAS Intelligence Feed за ціною від виробника.

Arbor Networks SP

Arbor Networks SP

 Детальніше …

Arbor Networks SP забезпечує повноцінне бачення мережі і можливості звітів для допомоги у виявленні та розумінні з’являються загроз, поліпшення пірінгових взаємин і продуктивності сервісів. SP також може допомогти Вам розширити бізнес, виступаючи платформою для надання сервісів по захисту від DDoS.

У нас Ви зможете купити Arbor Networks SP за вигідною ціною.Відгуки партнерів:

“Одним из главных преимуществ компании ITbiz – это оперативно решать поставленные бизнес-задачи в кратчайшие сроки. Поэтому решение о выборе компании партнера и о внедрении Juniper QFX3500 для модернизации сети нашей компании было абсолютно обосновано. На сегодняшний день на рынке не так много решений, которые позволяют собрать большое количество 10G интерфейсов в 1U-устройстве. Virtual Chassis из QFX’ов – это опорная L2 сеть, в которую включены где-то бордеры, брасы, а где-то межоператорские стыки. При этом она одновременно и масштабируема по пропускной способности, и сама по себе отказоустойчива с временем сходимости 50 мс. А для развития сети можно отдать приоритет L3 функционалу”

Алімов Вадим Анатолійович , Технічний директор ООО «Максимум-Нет»


ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО РІШЕННЯМ ARBOR NETWORKS