Маршрутизатори

Juniper AP63 Access Point

Развертывание на открытом воздухе
Wi-Fi Стандарт802.11ax (Wi-Fi 6); 4×4: 4
Wi-Fi Tri-Radio Да
Варианты антенн Внутренняя, внешняя
Виртуальный Bluetooth LE? Да

Точки доступу Wi-Fi 6 (802.11ax) серії AP63 пропонують високопродуктивний Wi-Fi для забезпечення безперервності бізнесу та ефективності роботи підприємства на відкритому повітрі. Міцні і стійкі до погодних умов точки доступу можуть бути розгорнуті в надзвичайно суворих умовах, щоб відповідати очікуваним вимогам SLE і забезпечувати безпрецедентну зручність для користувачів.

Серія AP63 об’єднує запатентований Juniper Mist AI для можливостей AX і динамічну антенну решітку Virtual Bluetooth® LE (vBLE) для автоматизації роботи мережі і підвищення продуктивності Wi-Fi, забезпечуючи при цьому мережеву аналітику і послуги визначення місцезнаходження в реальному часі, включаючи взаємодію з користувачем розташування і додатки для відстеження контактів. Це досягається без необхідності використання маяків BLE на батарейках і ручного калібрування.

Під управлінням архітектури Juniper Mist Cloud Architecture серія AP63 для зовнішньої установки ідеально підходить для торгових точок, корпоративних кампусів, громадських місць, вуличних станцій і промислових об’єктів.

Особливості та переваги
Найвища продуктивність Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth® LE для зовнішньої установки

Точки доступу 802.11ax серії AP63 для зовнішньої установки – це трирадіочастотні точки доступу 4×4 з максимальною швидкістю передачі даних 2 400 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і 1 148 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц.

Третій радіомодуль працює як датчик мережі, місця розташування і безпеки, клієнтське радіо для синтетичного тестування, а також монітор спектра

Автоматична оптимізація радіочастот

Управління радиоресурсами (RRM) автоматизує динамічне призначення каналів і потужності з урахуванням Wi-Fi і зовнішніх джерел перешкод за допомогою виділеного сенсорного радіо.

ШІ Mist постійно відстежує метрики покриття і пропускної здатності SLE для вивчення і оптимізації радіочастотного середовища.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP63 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Динамічне налагодження

Постійний моніторинг служб, що працюють на AP63 Series, і відправка попереджень при аномальній поведінці служби.

Динамічне налагодження позбавляє ІТ-фахівців необхідності турбуватися про те, що точка доступу перейде в автономний режим або будь-які служби стануть недоступними.

Динамічне захоплення пакетів

Хмарна архітектура Juniper Mist Cloud Architecture автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Легка хмарна установка і оновлення

Серія AP63 автоматично підключається до хмарної архітектурі Juniper Mist, завантажує її конфігурацію і підключається до відповідної мережі.

Оновлення мікропрограм завантажуються і встановлюються автоматично, що гарантує постійне оновлення мережі з новими функціями, виправленнями помилок і оновленнями безпеки.

Преміум-аналітика

Послуги Juniper Mist Wi-Fi Assurance, User Engagement і Asset Tracking включають базову аналітичну можливість для аналізу даних за 30 днів, що спрощує процес добування інформації про мережу з даних і аналітики по всьому підприємству.

Ви також можете підписатися на нашу послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевого аналізу та виконання аналітики для набору даних за рік; включити налаштовувану звітність; і впроваджувати телеметрію зі сторонніх елементів даних.

Високоточне позиціонування в приміщенні

AP63 оснащений 16-елементною віртуальною антенною решіткою Bluetooth LE (vBLE), керованої з хмарної архітектури Juniper Mist Cloud Architecture за допомогою хмарних сервісів BLE.

Це припускає такі варіанти використання, як визначення місця розташування об’єктів, вказівка ​​шляху, передача повідомлень про близькість і різні варіанти відстеження контрактів / соціального дистанціювання без необхідності використання додаткового обладнання (наприклад, маяків на батарейках). Пасивні антени підсилюють потужність одного передавача і створюють спрямовані промені для точного визначення відстані та місця розташування з точністю 1 – 3 метри.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP63 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені