Маршрутизатори

Juniper AP61 Access Point

Розгортання на відкритому повітрі
Wi-Fi Стандарт802.11ac Wave 2; 4×4: 4
Wi-Fi Tri-Radio Так
Варіанти антен Внутрішня, зовнішня
Віртуальний Bluetooth LE? Так

Mist AP61 – це відкрита точка доступу, яка підтримує Wi-Fi 802.11ac Wave 2, запатентований Bluetooth® LE і інтеграцію з Інтернетом речей (IoT).

Mist AP61 працює разом з Mist Cloud і AI Engine для збору і аналізу метаданих практично в реальному часі від всіх бездротових клієнтів. Це забезпечує швидке виявлення проблем та виявлення першопричин за допомогою прогнозних рекомендацій і виправлення на випередження, реалізуючи безпілотні мережі TM

AP61 має динамічну 16-елементну антенну решітку vBLE для найбільш точних і масштабованих служб визначення місцеположення, включаючи додатки для взаємодії з користувачем, відстеження активів і відстеження контактів. Це досягається без необхідності використання маяків BLE на батарейках і ручного калібрування.

Особливості та переваги
Високопродуктивний Wi-Fi

AP61 забезпечує високопродуктивний бездротовий доступ з трьома радіомодулями 802.11ac Wave 2, які забезпечують швидкість до 1730 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і до 800 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц.

Незалежно від того, чи хочете ви розширити можливості своїх користувачів за межами чотирьох стін або налаштувати повсюдну бездротову мережу на відкритому повітрі з мережевим транзитом, AP61 забезпечує кращу продуктивність з найпростішими операціями в форм-факторі промислового рівня.

Високоточне позиціонування в приміщенні

AP61 оснащений 16-елементної антенною решіткою Virtual Bluetooth® LE (vBLE), керованої з Mist Cloud.

Пасивні антени підсилюють потужність одного передавача і створюють спрямовані промені для точного визначення відстані та місця розташування з точністю 1-3 метра. Завдяки запатентованій компанією Mist технології vBLE ви можете розгорнути необмежену кількість віртуальних маяків у фізичному оточенні без необхідності використання BLE-маяків з живленням від батарей.

Послуги визначення розташування по Bluetooth

AP61 працює з Mist Cloud для надання високоточних корпоративних послуг визначення розташування Bluetooth® LE з використанням віртуальних маячків.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP61 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Преміум-аналітика

Послуги Mist Wireless Assurance, Engagement і Asset Tracking включають в себе базову аналітичну можливість для аналізу даних за 30 днів, спрощуючи процес вилучення мережевої інформації з даних і аналітики по всьому підприємству.

Ви також можете підписатися на послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевих даних та виконання аналітики для набору даних до одного року; створення користувацьких звітів; і впровадження телеметрії зі сторонніх елементів даних третіх сторін.

Динамічне захоплення пакетів

Платформа Mist Platform автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Ефективна хмарна настройка і оновлення

Пристрій серії AP61 автоматично підключається до хмари Mist Cloud, завантажує свою конфігурацію і приєднується до відповідної мережі.

Оновлення вбудованого ПЗ витягуються і встановлюються автоматично, забезпечуючи постійну наявність в мережі нових функцій, виправлень помилок і оновлень безпеки.

Автоматична радіочастотна оптимізація

AP61 використовує двохдіапазонний режим сканування для безперервного сканування повітряного простору на предмет загроз і перешкод.

Ця можливість забезпечує оптимальну роботу в складних радіочастотних умовах.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP61 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені