Маршрутизатори

Juniper AP43 Access Point

Розгортання Усередині приміщень
Wi-Fi Стандарт802.11ax (Wi-Fi 6); 4×4: 4
Wi-Fi Tri-Radio Так
Варіанти антен Внутрішня, зовнішня
Віртуальний Bluetooth LE? Так
IoT датчики Вологість, тиск, температура

Mist AP43 – це сама високопродуктивна точка доступу з підтримкою 802.11ax (Wi-Fi 6), запатентованого віртуального Bluetooth® LE і інтеграції Інтернету речей (IoT).

Mist AP43 працює в зв’язці з Mist Cloud і AI Engine для збору і аналізу метаданих в режимі реального часу від усіх бездротових клієнтів. Це забезпечує швидке виявлення проблем та виявлення першопричини з предиктивними рекомендаціями і попередженням, реалізуючи саморушну мережу TM.

AP43 оснащений динамічною 16-елементною антенною решіткою vBLE для найточніших і масштабованих в галузі сервісів визначення місця розташування, включаючи додатки для залучення користувачів, спостереження за активами і відстеження контактів. Це досягається без необхідності використання маяків BLE з живленням від батарей і ручного калібрування. Завдяки вбудованим датчикам IoT і інтерфейсному порту для управління аналоговими/цифровими пристроями, AP43 також дозволяє застосовувати розширені варіанти використання на основі розташування, такі як блокування дверей і управління камерами.

Особливості та переваги
Високопродуктивний Wi-Fi

Серія AP43 – це точка доступу 802.11ax з трьома радіомодулями 4×4 з максимальною швидкістю передачі даних 2400 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і 1 148 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц.

Третій радіомодуль працює як датчик мережі, місця розташування і безпеки, як клієнтський радіомодуль для синтетичних тестів, а також монітор спектра.

AI для AX ™

У зв’язку з появою нових функцій стандарту 802.11ax (Wi-Fi 6) компанія Mist застосовує свою провідну в галузі платформу штучного інтелекту для автоматизації та оптимізації цих функцій за допомогою можливостей AI для AX ™.

Ми використовуємо ШІ для оптимізації розмальовки базового набору послуг (BSS), поліпшення планування передачі даних в рамках ортогонального множинного доступу з частотним поділом (OFDMA) і багатокористувцького множинного входу і множинного виходу (MU-MIMO), а також для розподілу клієнтів по кращим радіостанціям для підвищення загальної продуктивності мережі.

Автоматична оптимізація радіочастот

Управління радіоресурсами (RRM) автоматизує динамічне призначення каналів і потужності з урахуванням Wi-Fi і зовнішніх джерел перешкод за допомогою виділеного сенсорного модуля.

ШІ Mist постійно відстежує метрики покриття і пропускної здатності SLE для вивчення і оптимізації радіочастотного середовища.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP43 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Підвищення ефективності використання батареї для пристроїв IoT

Завдяки використанню функцій 802.11ax Target Wake Time (TWT) і Bluetooth 5.0 можна збільшити час автономної роботи пристроїв IoT за мірою появи нових пристроїв IoT в мережі.

Динамічне захоплення пакетів

Платформа Mist автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Ефективна хмарна настройка і оновлення

Пристрій серії AP43 автоматично підключається до хмари Mist Cloud, завантажує свою конфігурацію і приєднується до відповідної мережі.

Оновлення вбудованого програмного забезпечення витягуються і встановлюються автоматично, забезпечуючи постійну наявність в мережі нових функцій, виправлень помилок і оновлень безпеки.

Високоточне позиціонування в приміщенні

AP43 оснащений 16-елементною віртуальною антенною решіткою Virtual Bluetooth®LE (vBLE), якою можна керувати з Mist Cloud через хмарні сервіси BLE.

Це дозволяє застосовувати такі варіанти використання, як визначення місця розташування об’єктів, вказівка ​​шляху, передача повідомлень про близькість і різні варіанти відстеження контрактів / соціального дистанціювання без необхідності використання додаткового обладнання (наприклад, маяків на батарейках). Пасивні антени підсилюють потужність одного передавача і створюють спрямовані промені для точного визначення відстані та місця розташування з точністю 1 – 3 метри.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP43 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені