Маршрутизатори

Juniper AP41 Access Point

Розгортання Усередині приміщень
Wi-Fi Стандарт802.11ac Wave 2; 4×4: 4SS
Wi-Fi Tri-Radio Так
Варіанти антен Внутрішня, зовнішня
Віртуальний Bluetooth LE? Так

Mist AP41 – це високопродуктивна точка доступу, яка підтримує Wi-Fi 802.11ac Wave 2, запатентований віртуальний Bluetooth® LE і інтеграцію з Інтернетом Речей (IoT).

Інтернет речей (Internet of Things – IoT) включає в себе одразу кілька явищ. Це самі пристрої, які вийшли в мережу і взаємодіють між собою. Це і спосіб підключення – M2M – тобто машина-до-машини, без участі людини. Це і великі дані, які тепер генерують пристрої. Дані, які можна (і потрібно) збирати, аналізувати і надалі використовувати для підвищення комфорту або прийняття бізнес-рішень.

Mist AP41 працює разом з Mist Cloud і AI Engine для збору і аналізу метаданих практично в реальному часі від всіх бездротових клієнтів. Це дозволяє швидко виявляти проблеми і визначати першопричини за допомогою прогнозних рекомендацій і завчасного виправлення, реалізуючи самоврядну мережу TM.

Крім того, AP41 має динамічну 16-елементну антенну решітку vBLE для найбільш точних і масштабованих в галузі служб визначення місцеположення, включаючи додатки для взаємодії з користувачем, відстеження активів і відстеження контактів. Досягається це без необхідності використання маяків BLE на батареях і ручного калібрування. Завдяки вбудованим датчикам IoT і інтерфейсному порту, який може управляти аналоговими / цифровими пристроями, AP41 також забезпечує розширені варіанти використання на основі розташування, такі як замикання дверей і управління камерою.

Особливості та переваги
Високопродуктивний Wi-Fi

AP41 – це точка доступу 4×4 з трьома радіомодулями.

AP41 має максимальну швидкість передачі даних 1730 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц і 800 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц. Третій радіомодуль функціонує як датчик мережі, місця розташування і безпеки, а також монітор спектра.

Високоточне позиціонування в приміщенні

AP41 оснащений 16-елементною антенною решіткою Virtual Bluetooth®LE (vBLE), якою можна керувати з Mist Cloud через хмарні сервіси BLE.

Це припускає такі варіанти використання, як визначення місця розташування об’єктів, вказівка ​​шляху, передача повідомлень про близькість і різні варіанти відстеження контрактів / соціального дистанціювання без необхідності використання додаткового обладнання (наприклад, маяків на батарейках). Пасивні антени підсилюють потужність одного передавача і створюють спрямовані промені для точного визначення відстані та місця розташування з точністю 1 – 3 метри.

Безпрецедентне розуміння і дія

Виділений двохдіапазонний третій радіомодуль збирає дані для нашої запатентованої системи проактивної аналітики і кореляції (PACE).

AP41 використовує машинне навчання для аналізу взаємодії з користувачем, кореляції проблем і автоматичного визначення першопричини проблем.

Динамічне захоплення пакетів

Платформа Mist автоматично захоплює пакети і передає їх в хмару при виявленні серйозних проблем.

Ця можливість заощаджує час і зусилля ІТ-фахівців і усуває необхідність виїжджати на вантажівках з сніферами для відтворення і захоплення даних для усунення неполадок.

Ефективна хмарна настройка і оновлення

Пристрій серії AP41 автоматично підключається до хмари Mist Cloud, завантажує свою конфігурацію і приєднується до відповідної мережі.

Оновлення програмно-апаратних засобів витягуються і встановлюються автоматично, забезпечуючи постійну наявність в мережі нових функцій, виправлень помилок і оновлень безпеки.

Преміум-аналітика

Послуги Mist Wireless Assurance, Engagement і Asset Tracking включають в себе базову аналітичну можливість для аналізу даних за 30 днів, спрощуючи процес вилучення мережевої інформації з даних і аналітики по всьому підприємству, щоб правильно узгодити ресурси підтримки або впровадити розширені послуги преміум-класу.

Ви також можете підписатися на нашу послугу Premium Analytics, щоб використовувати такі розширені можливості: подальше розширення мережевого аналізу та виконання аналітики для набору даних за рік; включити налаштовувану звітність; і впроваджувати телеметрію зі сторонніх елементів даних.

У Вас виникли питання або потрібна консультація? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Juniper AP41 Access Point

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені